2752
2734
عنوان

لعنت بهش ..خودش نمیزاره بخوابم ازاون ورهم میگه چشات دومتر گودی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 71 پست
این مشکل قابل حله مشاور میتونه کمکشون کنه واسه هر چیز کوچیکی که آدم جدا نمیشه

آرررره زندگی با یه آدم بددهن و معتاد که آزارت میده خیلللی چیز کوچکیه (مشکل کوچکیه) اصلا کسی که فکر کنه این مسائل مشکل سازه خودش مشکل داره!

یعنی چی خودشو میسازه؟ کارش چیه که ۲ شب میادخونه

تا۵عصر گاها خوابه بعضی وقتام زودتربیدارمیشه ولی تا۵ساعت سرش تو واتساپ و اینستاس بعد تازه چایی و بعد میره بیرون ی گشتی میزنه موادشو میکشه تا۲شب ک گشنش بشه تاااازه لودمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ن ازش میترسم اجرامیکنم چون چندبار کار ب طلاق ودادگاه کشیده شده بخاطرکتکاش چون خواستم ب حرفش گوش ندم ...

تا حالا با مشاور صحبت کردی ؟

با وکیل خبره چطور ؟

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
اهان حشیش میزنه یا علییییییییی به خواسته اش نکنی دیوونه بازی در میاره پس

اره ی بار ب حرفش گوش ندادم پاشد رفت یخچالومحکم بازکرد قابلمه رو محکمتر کوبید روگاز اونقدترسیدم گفتم الانه ک فندک بزنه همه خونه روآتیش بزنه چون اون موقع نمیفهمه چیکارمیکنه فقط روانی میشه

ازنظرروانی داغونم هرکی ببینتم میفهمه ی غمی دارم 

الهی خدا غم دلت رو ضامن بشه و دلت رو شاد کنه امیدوارم ترک کنه اون الان تمام رفتارش وابسته به اون مواد هست بیماره و تو هرررررچی بگی حق داری خواهرانه برات دعا میکنم بازم شکر خدا که بچه هاش رو دوست داره امیدوارم روزی ترک کنه ‌جبران کنه برات تمام این روزارو

شوهرشما خودش یجور بچه حساب میشه خودتو به خواب عمیق بزن اصلا جواب نده ساده ایا چند شب اینکارو میکردی ...

هنوز با روانی رو‌به رو نشدی

فکر میکنی ببینه این‌خوابه ول میکنه میره؟؟

با لگد بیدارش میکنه.

اینا حیوانن

چه در سقوط؛ چه در صعود؛ در همه حال الحمدلله🤲🏼بااحترام لطفا افراد زیر۲۰سال نه در تاپیک‌هام شرکت کنند نه ریپلای کنن🙂🙏🏽