2733
2734
من ۳ سال شاهد درس خوندم شکنجه گاه هست 

از چه نظر؟

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودم نیستم برای دخترم میپرسم

نهمه؟

من نمونه درس میخونم سالانه بیشتر از تیزهوشان هم قبولی میدا

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

معلومه نمونه

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
برای چی ؟ از چه نظر

سختی واسترسی به بچها وارد میکنن

بعد من ۳ سال دیگ هم تو غیر دولتی بودم اونم خیلییییی بد بود واقعا جهنم بود آخرش مریض شدم واسترسی شدم 

من  همیشه معدلم بالا بود ولی به چه قیمتی واقعا؟؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
من وقتی دانش آموز بودم هم شاهد خوندم هم نمونه دولتی تو شهر نا این طور بود که شاهد امکانات بیشتری دا ...

من نمونه درس میخوندم 

خیلییی مدیر خوبی داشتیم 

اینقدر به فکر بچه ها بود یه سالن رو پر از تخت خواب و فرش و میز و صندلی و کامپیوتر و اینا کرد برا کسایی ک نمیتونن تو خونه درس بخونن هر روز بعد از مدرسه تا بعد ازظهر هم خودش میموند پیش بچه ها 

بله نهمه معدل نوبت اولش ۱۹.۴۶ شد

خوبه ولی باید بیشتر بشه

من خودم ۲۰ بود

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه

شاهد فقط برای خود بچه های شاهد خوبه. اگر سهمیه نداری بری اذیتت میکنن. من پیش دانشگاهی رفتم شاهد صندلی خریدم ازم پول گرفتن چون سهمیه نداشتم ولی بچه ها به شدت اذیتم کردن هیچوقت یادم نمیره چقدر آزار روحی دادن. درسم از همه شون بهتر بود کم میاوردن حرصشون گرفته بود. چون وقتی آزمون هایی به غیر از کنکور اصلی میدین سهمیه لحاظ نمیشه و نتایجی که میاد نتایج واقعی هست زمین تا آسمون باهاشون فاصله داشتم

کدوم شهری عزیزم ؟

خوزستان

اهوازی گلم ؟ ما اهوازیم

آره اهوازم

2706