2733
2734

میگه اصلا دیییگه درس نمیخونم که نمیخونم.  

میگه از درس خسته شدم.،  ذهنم خسته ست. 

میگه فقط دوست دارم آهنگ گوش بدم و بخورم و بخوابم و برم باشگاه... 

چه کارش کنم؟  

میترسم پشتش باد بخوره دیگه سال دیگه ام نره... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

حالا تا مهرماه کلی وقت هست خب تا اون موقع استراحت کنه دانشگاهم هر روز مث مدرسه نیس که در ضمن همشم درس نیست تو دانشگاه میتونه کلی ادم بشناسه تجربه کسب کنه بفهمه اصلا علاقش و استعدادش توی چیه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

خب حالا بره دانشگاه هم اتفاق خاصی نمیوفته 

ولش کن 

بزار خودش سرش به سنگ بخوره 

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

خب یه مدت بفرستش دوره های خیاطی کامپیوتر خوشنویسی هم آرامش بگیره هم  هنر یاد بگیره 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

بذار یک سالی استراحت کنه ، خودش اگه دلش بخواد می‌ره.

شاید بخواد دانشگاه نره و یه حرفه یاد بگیره .

به نظرم خانواده نباید برای دانشگاه رفتن اصرار کنه، تحصیلات دانشگاهی انتخاب فردیه چون یه آدم ۱۸ ساله انقدر بزرگ و بالغ هست که بتونه دانشگاه رفتن یا نرفتن رو انتخاب کنه .

فقط بهش تاکید کنید که باید مسئولیت تصمیمی که گرفته رو برعهده بگیره تا شماهم حمایتش کنید.

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706