2752
2734
عنوان

برادرشوهرم همه ارث پدرشوهرمو بالا کشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 299 بازدید | 23 پست
هیچیشون نمیشه ما هم این ماجرا داشتیم الان عموم امریکا زندگی میکنه ما اینجا با بی پولی داریم زندگی می ...

اون دنیایی هم هست

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون وقت ما با ماهی ۱۰تومن سر میکنیم 

مادرشوهر خیر ندیده ی من هم همه چیزو در اختیار برادرشوهرم گذاشته...حق تمام خواهر برادرارو داره میکنه تو حلقوم اون پسر حرومخورش

سوله ای که ماهی ۱۵ میلیون اجاره شه رو به پسرش داده ماهی ۲۰ میلیون

حق تک تک ماهارو داره میخوره 

پدرشوهرمم محجوره هیچی متوجه نیست اینم تا میتونه داره جیب پسرشو پر میکنه. فقط

خدا لعنتشون کنه از زهر هم تلخ تر باشه براشون😤

💜💜عضو گروه بنفش💜💜وزن شروع ۷۰💜💜وزن-هدف ۵۵💜💜تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۰۲/۱۶💜💜
مادرشوهر خیر ندیده ی من هم همه چیزو در اختیار برادرشوهرم گذاشته...حق تمام خواهر برادرارو داره میکنه ...

راه گلوشون گیر کنن از بردارشوهر منمممم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

اگه قیدشونو نزدین و باهاشون رفت و امد میکنین خدا خودتونو لعنت کنه چرا اونارو لعنت کنه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اگه قیدشونو نزدین و باهاشون رفت و امد میکنین خدا خودتونو لعنت کنه چرا اونارو لعنت کنه

من کردم و شد

به نزدیکترینام که خیانت کردن گفتم سر جنازه ام دنبال جنازه ام سر قبرم فاتحه و حتی یادم رو هم رضایت ندارم بیاین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

هیچ رفت آمدی نداریم

هیچ رفت آمدی نداریم

و نباید بشناسینشون و اگه کسی احوال پرسی کرد محکم بگین نمیشناسیم

و بگین رضایت نداریم به جنازمون حاضر بشین و ما هم نمیشیم

و مال و ابرو از خداست چشمتون به دست خدا باشه و کلا همه چیزو فراموش کنین