2733
2734
عنوان

حدود ۸ میلیارد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 35 پست

اسی جون پیروتاپیک قبلیت،اگه بیای شهر ما یا کلا شهرستانای کوچیک با پولت میتونی3/4تا خونه بخری و بدیشون رهن و اجاره.

دوستم حدودا 3ماه پیش یه آپارتمان خوب گرفت،1و200

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب کجا زندگی کنم؟ باید تو یکیش زندگی کنم  بنظرت میشه دوتا واحد با هشت تومن تو تهران خرید؟

از بنگاه دار بپرس مبلغتو نگو با این پول میتونی هفتاد هشتاد متری سمت غرب تهران بخری خودم غربم سمت شرق هم که راحت تر و بهتر پیدا میشه سمت کرج و فردیس اینا نرو چون پولت به تهران میرسه یا میتونی دوتا واحد پنجاه متری چندسال ساخت در حد چهار میلیارد بگیری

با این پول میتونی دو تا واحد ۸۷ متری توی فاز ۱۱ پردیس تهران برداری

تازه یه تومنم اضاف میاد 

یه قاشق فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون🌶️هروقت هوس کردید با کسی دردودل کنید بریزید تو حلقتون                      
وسط شهر یدونه واحد کوچیک میشه

سمت نواب کمیل سه تومنه تو دیوار بزن البته ۴۰ متری و پایین تر

زانوهام پارگی داره لطفا یه صلوات بفرستید بهتر بشم پنج سال هست گرفتارم😓
خونه نگیر اصلا چون در دراز مدت ارزشش میاد پایین و کلنگی میشه، زمین بخر ، یا مغازه بخر اگه میخوای زود ...

😐🙄

خدایا ان شاءالله میشه من به زودی بچه ی خودمو که سالم و صالح و زیبا باشه به دنیا بیارم و به سلامتی و خوشی بغلش کنم؟ میشه بچه خودمو ببینم؟ دستاشو لمس کنم؟ بزرگش کنم خوب تربیتش کنم؟🥺🙏🏻    ان شاءالله من به زودی،یعنی همین سال ۱۴۰۳، به سلامتی و خوشی و به راحتی باردار میشم و جواب آزمایش خون بارداریم مثبت میشه و کلی خوشحال میشم و 9 ماه بارداری رو به سلامتی و خوشبختی و به راحتی می گذرونم چون من به لطف و مهربونی خدا امید دارم 💝 الهی آمین. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤲🏻🌹🌸🌸💙💙.رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین.     خدایا خودت گفتی ازم کم نخواین زیاد بخواین و از یه طرف دیگه هم گفتی اگه صدام بزنین چیزی رو که بخواین بهتون میدم... حالا من امسال یه بچه سالم و صالح و باهوش و خوشگل و خوش قدم و پر روزی و خوش شانس با طول عمر زیاد و مهربون و صبور و سفید و یه خورده تپل و ناز و بامزه و شیرین میخوام ازت.بسم الله... ان شاءالله. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤🎀🌹
با این پول میتونی دو تا واحد ۸۷ متری توی فاز ۱۱ پردیس تهران برداری تازه یه تومنم اضاف میاد 

اخه پردیس جای مناسبی نیست

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706