2752
2734
عنوان

دیشب شاهده دعوای دوتا جاری بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 7225 بازدید | 131 پست
هیچی عادی نشده. ولی ما هم جایی بودیم تازه عروسشون که ماشالا خیلیم تپل بود،یه شومیز آستین گیپور ب ...

دقیقا حرف منم همینه ، اگه قراره گیز بدن شوهرش حق گیر دادن داره ، چرا بقیه کاسه از اش داغتر میشن؟

خب اون پوشش رو  درست یا غلط انتخاب کرده ، حالا ما که نباید جلو جمع اینجوری جو گیر بشیم و بریم همچین رفتارایی مث دختر عمع اسی رو بکنیم ! 

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قبلش به دختر عمم گفتم که حجابش هرچی هست ول کن گیر نده به ما ربطی نداره اخه دیدم خیلی عصبی شده ولی ...

دختر عمت اولين بارش بود جاريشو با اون پوشش ميديد؟؟؟ حالا بايد حتما مهموني رو بهم ميريخت ؟؟ به نظرم پوشش بهونه بود حسادت يه چيزي دخترعمت و اذيت ميكرده

دختر عمه ی شما فضول محله اس؟؟ 

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

چه دختر عمه فضولی

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

باید محترمانه تر بهش میگفت ولی کار جاریشم بد بوده هرلباسی ی جایی داره اگ یقه اش باز نبود موردی نداشت که 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

بعد که کتک کاری شد و موهای همو کشیدن و لباس های همو چنگ میزدن جاریه دست شوهرش و گرفت و فحش داد و با قهر رفت و کفش های دختر عمم و از پنجره پرت کرد پایین و بهش گفت ازت شکایت میکنم و دختر عمم گفت شکایت کن چون منم شکایت میکنم 

و من که اصلا نمیدونم دختر عمه هام جاری دارن یا نه😅

مردم با جاری دختر عمه هم معاشرت میکنن واقعا؟

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2706