2733
2734
عنوان

انگار خودشو دار زده😭😔

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه پسر نوجوون حدودا ۶ سال پیش؛این داستان رو درمورد برادرشون برای برادرم تعریف کردن.

یه روزی بوده که برادرش با مامانش مث اینکه دعوا داشته.

خلاصه این مامانه؛ از دست این عصبانی میشه و میندازش تو کمد اتاقش و درش رو قفل میکنه.

اون پسره هم غرور داشته و...

نوجوون هم بوده و با مامانش دعوا کرده.

توی کمد خودشو دار میزنه...

نکنید اینکارارو با بچه هاتون...

هنین الان من در اتاقمُ بستم مامانم چنان دادی زد که تو اون گوشی چه گگ.وهی میخوری درو باز کن...

مگه چن بار میکنیم زندگی؟ بیخودی واسه هرچی خودمونو جر بدیم؛!         .☆ steghlal ☆.                                                ‌‌‌
تایپک پر بازدید امروز   بگو اسی هستیم

😂

نه باباا

مگه چن بار میکنیم زندگی؟ بیخودی واسه هرچی خودمونو جر بدیم؛!         .☆ steghlal ☆.                                                ‌‌‌
قبل اینکه تاپیک بزنی لطفاً بنویس ک ملتو سرکار نزاری 😒

نتم قطع شد بخدا

یه پسر نوجوون حدودا ۶ سال پیش؛این داستان رو درمورد برادرشون برای برادرم تعریف کردن. یه روزی بوده که ...

اینم قشنگ نیست که در رو ببندی بگن باز کن آدم نیاز به حریم خصوصی داره

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂