2752
2734
عنوان

اونایی که عینکی هستن و استیگماته چشاشون بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 53 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تو حالت عادی هم اذیتم نمیتونم حوب تمرکز کنم رو کارم 

شیشه عینکتو جدید تغییردادی؟ نمره منظورم نیستا نمره اگ باشه ک طبیعیه کاملا البته اگ شیشه عینکتو چیز خاصی زدی ممکنه سازگارنباشه

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
نه چن ساله عینکیم هیچوقت اینجوری نشده بودم چن ماه پیش فریم و شیشه عینکم رو طبق نسخه جدید عوض کردم از ...

بله کاملا طبیعیه عزیزم بعد عوض کردن شماره عدسی عینک تا چن هفته و دو ماه بعد همینطور کمی اذیت میکنه و اشک از چشماتون میاد .نترسید عزیزم 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
قبل عملم آره 

میشه تاجایی که امکان داره بگی وضعیتت چجوری بود 

وقتی میخواستی  سرت رو برگردونی یه طرف دیگه رو نگاه کنی یا وقتی روبه رو رو نگاه میکردی بعد چشمت رو تو حدقه میچرخوندی که یه جای دیگه رو ببینی خیلی چشات گیج میشد؟

بله کاملا طبیعیه عزیزم بعد عوض کردن شماره عدسی عینک تا چن هفته و دو ماه بعد همینطور کمی اذیت میکنه و ...

۲ ماه گذشته این ما چهارمه

چشمام دائم تو هم میپیچین درست نمیتونم محیط اطرافم رو تشخیص بدم  

میشه تاجایی که امکان داره بگی وضعیتت چجوری بود  وقتی میخواستی  سرت رو برگردونی یه طرف دیگ ...

اره اوایل که عینک جدید میگرفتم

اگه طولانیه برو مجدد دگتر

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
شیشه عینکتو جدید تغییردادی؟ نمره منظورم نیستا نمره اگ باشه ک طبیعیه کاملا البته اگ شیشه عینکتو چیز خ ...

انتی رفلکسه 

تاحالا آنتی رفلکس استفاده نکرده بودم

دفعه اوله ۴ ماه میزنم دل هنوز اذیتم یه عینک ساز هم گفت مشکل از شیشه هاشه جنسشون خوب نیست پلاستیکی هستن اینا تو جنس شیشه بنداز  

2706