2752
2734
عنوان

خانمای ساروی یه دکتر زنان خوب معرفی میکنین بهم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 76 بازدید | 20 پست
چه مشکلی داشتید عزیزم؟!  منم فشار بالام عزیزم ولی زایمان اولم طبیعی بود

باطری قلبی دارم ....انشاءا.... به سلامتی فارق بشید

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،
نه تامین نیستن بیمه خدمات روستایی هستن. دکتردهقانکار توشهرمامانم ایناهم هست یکی دوبار مامانم رفت پی ...

حکمت فقط تامین اجتماعیه اره ازاد حساب میشه....دهقان کار دکتر زنداداشم بود از کارش راضی بود 

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ظبیانی هم تعریفشو خیلی شنیدم ولی تو بیمارستانای خصوصی کار میکنه فک کنم شفا باشه

الان بیشتریا که اسم در میکنن دیگه خصوصی کاراشونو انجام میدن بیمارستان های دیگه نمیرن....ظبیانی هم  کارش خوبه ...میتونی برین پیشش وخودش یه دکتر بهتون معرفی کنه یا بگه چیکار کنین