2752
2734
عنوان

شوهری که بچه نمیخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 43 پست
 از قبل صحبت نکردین مگ؟ سر تایم بچه دار شدن و چندسال بعد ازدواجو و چندتا اینا؟! 

همش میگفت خیلی دوستدارم حرفشو میزد الان میگه مگه دیونم بچه میخوام واسه چی

حقو ولش ادب فداش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاش شوهر منم اینطوری بود.ولقعا بچه دردسره فقط.یکی دارم ولی واقعا جوونی آدمو میگیره.بجاش برید تفریح

تفریح خاصی هم نمیریم اکثر مواقع سرکاره 

حقو ولش ادب فداش
عزیزم الان ک شرایط جامعه رو میبینه پشیمون شده خب

پس در نهایت بازم عاقل نیست چون اینده نگر نبوده و صرفا از روی هوس و ذوق زدگی تو دوران نامزدیش رویابافی میکرده! 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
 خب اینوباید از قبل میگفت منم خودم زیاد بابچه جور نیستم ولی میشه تااخر عمر بچه دار نشم؟؟

ارررره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
 تفریح خاصی هم نمیریم اکثر مواقع سرکاره 

برو باشگاه برو سرکار عشق کن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
همش میگفت خیلی دوستدارم حرفشو میزد الان میگه مگه دیونم بچه میخوام واسه چی

احتمالا دمدمی مزاج نیست؟!؟ 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
ما الان نامزدیم و دوران آشنایی میگه من بچه نمیخوام منم چون شغلم سنگینه قبول کردم شاید اون موقع که پی ...

منم از بچه بدم میومد ولی وقتی شوهرم اینطوری میگه دوستدارم یکی داشته باشم😐چون واقعا شرایطمونم بد نیست

حقو ولش ادب فداش
2706