2752
2734
چرا محال بوده برسی؟ ـتوروخدا تعریف کن

۱۳ پیش

عاشق هم بودیم اذیتم میکرد از دست اذیتاش ازدواج کردم تو سن کم بعد چن سال طلاق گرفتم

اونم بعد ازدواج من زن گرفت سه سال بعد طلاق من جداشد اونم

بعد برگشت بهم با هزارتا بدبختی و مخالفت خونواده ها بهم رسیدیم

هرچه دادم به اوحلالش باد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب داستانش تعریف کن چرا محال بوده بهم برسن؟ و چند وقو طول کشیده بوده

چندسال دوست بودن و خونواده ها مخالف هم دختر هم پسر،اخر کوتاه اومدن و رفتن سر زندگیشون بعد۱۰سال بخاطر اعتیاد پسر و زندان افتادنش جداشدن

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
چرا پشیمونه؟    خانواده اش چرا مخالف بودن

پسره رو میشناختن برادرش معتاد بود

و وضع مالیش خیللی تعدیفی نداشت و اینم تک دختر بود  و وصع اجتماعی و مالی خودشون بهتر از پسره بود 

پسره ۳ تا برادر ۴ تا خواهر بودن

پسره از این رو ب اون رو شد و همه بهش میگن خودتو کشتی واس پسر خودت خاستی شوهر کنی خانواده دیگ پشتش نیستن پسره سیگار میکشید عرق میخورد ولی دختره میگف برا من مهم نبست و دارین دروع میگین نرسم بهش  دیگ خیلی چیزای دیگ و کم سن بود دختره ۱۷

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
چرا خانواده ها مخالف بودن

دختره کلی خواستگارای بهتر داشت و پسره بی عرضه بود

ازاونورم خونواده پسر چون پسره ن کار درست و درمون داشت و ن خونه،و باید کلا ساپورتش میکردن مخالف بودن

ک اخر بهش ی خونه گرفتن و کارشم رف کنار پدرش کار کرد ولی همرو سوزوند پسره

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
2706