2752
2734
بله درست می فرمایید .حقیقت منم خیلی مشتاقم برای رفتن به این مدارس بخاطر همین جو مدرسه .اما مبلغ شهری ...

خودتون میخواین برین ؟

شهر کرج هم بپرسین به نظرم هزینش کمتر میشه و اینکه قبولیشم از تهران راحت تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترم برای کلاس هفتم می خواد بره.کرج که خیلی دورتره بهمون

آهان ایشالله موفق میشه

حتما کلاس ثبت نامش کن و کتاب کمکی هم بگیر براش

دیگه اگه موفقیتش رو میخوای باید هر کاری بکنی خانواده من به خاطرم اسباب کشی کردن یه شهر دیگه و 5 سال اونجا موندیم چون شهر خودمون تیزهوشان نداره مامانم 5 ماه کامل هر روز منو با تاکسی میبرد آموزشگاه و چون خصوصی بود و معلمم آقا 1 و نیم ساعت کامل پیش من تو کلاس مینشست بعد با تاکسی برمیگشتیم تو گرمای تابستون ساعت 2 ظهر دقیق یادمه

آهان ایشالله موفق میشه حتما کلاس ثبت نامش کن و کتاب کمکی هم بگیر براش دیگه اگه موفقیتش رو میخوای ب ...

کلاس و اینا نوشتمش عزیزم .اما واقعا توانایی پرداخت شهریه هشتاد تومن رو نداریم تازه هزینه های جانبی هم هست 

کلاس و اینا نوشتمش عزیزم .اما واقعا توانایی پرداخت شهریه هشتاد تومن رو نداریم تازه هزینه های جانبی ه ...

اگه امکان اینو داشته باشین شهرو عوض کنین بهتره چون 70 میلیون تفاوت داره