2733
2734
عنوان

هیچ خواستگاری ندارم هرکی هم میاد به خاطر شرایط مالی پدرم منصرف میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1849 بازدید | 135 پست
خونه ک دارین ماشینم دارن شما عملا طبقه متوسط جامعه هستین اگرم باز از وضع مالیتون ناراحتید دوتا آد ...

بخوای قید ازدواج با این ادمآ رو بزنی منطقی

نه این که بخاطر این پول پرستآ ب کل قید ازدواج رو بزنی

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهری که دنبال پول باشه متاسفانه مثل زالو میافته روی زندگی زن.

وقتی پدربزرگم در قید حیات بود، شوهرخالم برای ارث خالم آتیش گرفته بود و میگفت برو ارث باباتو بگیر و حتی سرش با پدر من درگیر شد و بابامو زد.

این مدل آدما بجای زن گرفتن بهتره برن بمیرن.

اما از اون ور، یه فامیلی داشتیم پدرش کارمند معمولی بود با پنج تا بچه، دخترش با یه کارخونه دار ازدواج کرد الان سال هاست همش تو سفر خارجی و ... هست. 

🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🪻🌿🌸🌿🪻🌿🌸🌿 
خواستگار سنتی همینه. من خودم وضع مالی پدرم افتضاح بود دوس پسرم پولدار ولی چون دوسم داشت این چیزا برا ...

دوست خواهرمم با پسره 5 سال دوست بود 

و این اوضاعش

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 
خونه ک دارین ماشینم دارن شما عملا طبقه متوسط جامعه هستین اگرم باز از وضع مالیتون ناراحتید دوتا آد ...

سر کار میریم 

هرکی خرج خودشو در میاره 

درامد پدرم خیلی کمه 

اطرافیان خیلی پولدارن و این متوسط بودن ما براشون فقر مطلقه خواستگار از شهز دیگه هم نداریم و فقط شهرستان خودمون 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

ربطی نداره 

خاله منم هم خونه دارن هم ماشین 

اما همیشه گشنه ن و چیزی ندارن بخورن 

یا آش یا ماکارانی با سویا یا سیب زمینی گاهی اوقاتم هیچی حتی پوله نون

2706