2752
2734
عنوان

به نظرتون مردا دوست دارن زنشون از خواب پاشن باهاشون صبخانه بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 70 پست
اون آقا هم داره از خودش و سلامتیش میزنه صبح زود میره سرکار بخاطر رفاه خونوادش یه صبحونه درست کردن چی ...

عزیز من من نظر شخصیمو گفتم 

بهترین مرد عالم باشه کم کم به چشم وظیفه خانوم‌نگاه میکنه 

کم کم نه تنهد تشکر یادش میره بلکه میگم تو بدترین شرایط هم از همسر همین انتظارو داره 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
ببخشید صبحانه اماده کردن یعنی چی؟ من خودم یه تیکه پنیر ومربا و نون از یخچال برمیدارم به عنوان صبحان ...

نه عزیزم. یعنی پاشی چای بذاری. سفره پهن کنی و هر روز یه چیزی رو با سلیقه بذاری سر سفره و کنار همسرت نوش جان کنی🤣

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چه راهنمایی کردنیه. از خودت نزن یعنی چی. زندگی مشترکه. پس آقا هم از خودش نزنه نره سر کار‌. لطفا ...

نظرم شخصیه عزیزم شما رو هم مخاطب قرار ندادم 

معتقد به هنر خانه داری هم نیستم

زن انسانه یک روز در توانش هست یک روز نه 

مرد هم ببینه خسته شده یا حالش بده مرخصی میگیره ولو ساعتی 

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
نظرم شخصیه عزیزم شما رو هم مخاطب قرار ندادم  معتقد به هنر خانه داری هم نیستم زن انسانه یک روز ...

بله. ولی شما به ایشون گفتی از خودت نزن.میشه وظیفه.  این جملات و تحت تاثیر قرار گرفتن ممکنه یه زندگی رو بهم بریزه. اگرچه زن هستم اما از نظرم صبحانه آماده کردن هم بخشی از وظیفه زن هست‌‌ و نباید در مقابل همین وظیفه ساده گارد داشت

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....
بله. ولی شما به ایشون گفتی از خودت نزن.میشه وظیفه.  این جملات و تحت تاثیر قرار گرفتن ممکنه یه ز ...

عقایدمتفاوته 

موفق باشین

عزیز من من نظر شخصیمو گفتم  بهترین مرد عالم باشه کم کم به چشم وظیفه خانوم‌نگاه میکنه  کم ...

عزیزم نظرت قابل احترامه ولی مرد چی؟ اون حتی قبل اینکه انجام بده هم کار کردن براش میشه وظیفه دیگه بعد انجام که هیچی وگرنه اونم وظیفش نیست

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

شوهر من کلا دوست نداره تنها غذا بخوره ناهارش روهم با همکارا میخوره تنها نباشه 

منم چون خودم شاغلم صبحونه هم دوست دارم پا میشم حاضر میکنم باهم میخوریم من میرم سرکار اون ظرفارو میشوره بعد میره

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗