2752
2734
عنوان

برای هر بار رد شدن توی آزمون شهری باید 380 بدیم یا فقط بار اول؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه منظورتون هزینه ماشینه الان شده 90 هزار تومن عزیزم کلاس هم شده 290 هزار تومن

من یک سال پیش وقتی رد شدم۱۵ دادم ۱۶۰ هم هزینه کلاس بود 

چقدر افزایش قیمت پیدا کرده ! 

ولی دفعه دوم قبول شدم نمیدونم بعدش اجباری بود یا نه

چون معلومه مسلط نیستی باز کلاس لازم داری!

اصلا ربطی به تسلط نداره 

بهترین فرد هم استرس میگیره پشت فرمون غیره اینکه خودش با ماشین خودشون برن تمرین و نترسن

ازاونجایی که من فکر میکنم ده بار رد بشم بهتره تا خدایی نکرده با ماشین خودمون گند بزنم هزینه بدم ماشین بره پارکینگ 😬

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا ربطی به تسلط نداره  بهترین فرد هم استرس میگیره پشت فرمون غیره اینکه خودش با ماشین خودشون ...

خب ردشو پس تا قبول شی

اگه اینجوری بگی که اصلا قبول نمیشی!

باید انقدر به خودت امید بدی که من ازبقیم چیم کمتره که قبول نشه!

خب ردشو پس تا قبول شی اگه اینجوری بگی که اصلا قبول نمیشی! باید انقدر به خودت امید بدی که من ازبقیم ...

واقعا برام مهم نیست ردشم ولی کلا فشارم میره بالا از بقیه به جرات میتونم بگم بهتر بودم که چندین بار خاموش کردن ولی خودمم قبول دارم دور دو فرمون بد رفتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چن ماهته خوبه افسر گذاشت نمیزارن بعضیاشون

هنوز یک ماهم نشده تازه سه هفتمه دو روز پیش موعدم بود بی بی چک زدم خانمه 5 ماه باردار بود اومده بود😐

یکی از آشناهامونم 7 ماه بود اتفاقا اولین بار افسر قبولش کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706