2733
2734
عنوان

من یه کانال دارم توی تلگرام خصوصیه بعد…. 😅

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 58 پست
همیشه فکر میکردم چطوری میتونم چند تا سیو مسیج داشته باشم.. هیچوقت به ذهنم نمیرسید کانال بزنم😅🤦‍♂️

نوت هم میتونی استفاده کنی

اما کانال بهتره 

من یه نوت داشتم ۳ سال داخلش نوشته بودم

یه روز خواستم گوشیمو فلش کنم حواسم به اون نوت نبود

همش پاک شد

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مشاور تحصیلیم اقا بود زنش اینقدر خوشگل بود که خیال همسرش همیشه راحت بود دبیرستانی های سیبیلو نمیتونن مخش بزنن خانمش واقعا خدا حفظش کنه هانده ارچل رو میزاشت تو جیبش خیلی هم مرد شریفی بود همسرش و به شدت چشم پاک و واقعا حرفه ای یعنی جوری نبود که مثل مشاور شما وقت خوندن خاطرات و کانال های خصوصی دانش اموزاش رو داشته باشه

خب خواسته یک تعریفی کنه اگر چشم پاک هست و نجیب و رفتار عجیبی ازش ندیدی بیخیال اشکال نداره ولی یعنی چی اون نظارت داشته باشه روم مگه واسش گزارش کار نمیفرستی

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
🙄🙄🙄🙄🙄🙄کانال خصوصی؟ مشاور مرد ؟ خب یدفعه برو پیوی دیگه این اداها چیه این دهه هشتادیا درمیارن 😏

هوی چیکار دهه هشتادیا داری؟؟؟ هرچی باشن دیگه اینقدر خز نیستن😏😏😏😏

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که تو خداوند رویدادهای محال بودی و هستی🌝 خدایا بخاطرِ داشتنِ فرزندی سالم، باهوش،عاقل،زیبا و خوش شانس هزاران بار شکرت♥️  (الحمدلله کَما هُوَ اهلَهٌ)
چرا انقدر مردم عقب موندن تو نظرات خوردنش این دخترو 😐😐مگه حالا چکار کرده یکم خودتونو بروز کنید قرار ...

واقعااااا‌ ❤️

تازه من از خودش هم پرسیدم اشکالی نداره ادتون کنم؟ و کفت نه یه بار هم گفت اینکه همچین کانالی داری خوبه 

🙄🙄🙄🙄🙄🙄کانال خصوصی؟ مشاور مرد ؟ خب یدفعه برو پیوی دیگه این اداها چیه این دهه هشتادیا درمیارن 😏

باز دهه هشتادیای فلک زده  

همه رو به یه چوب نبندید!!!!!!!!

صد بار 

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_

ینی این دختر های  ‌کوجولو  این سن و سال یه کارای   خنده دار و   مزخرفی  میکنن اوم  نمیدونه    بخنده  یا ناراحت شه 

دغدغه شون  چیاست اینا 

مشاوره  تحصیلی 

خاطرات کنکور 

مشاورم مرده 

هورمون  از حرفات میزنه بیرون

چرا انقدر مردم عقب موندن تو نظرات خوردنش این دخترو 😐😐مگه حالا چکار کرده یکم خودتونو بروز کنید قرار ...

😐

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ینی این دختر های  ‌کوجولو  این سن و سال یه کارای   خنده دار و   مزخرفی  میک ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای یاد خودم میفتم 

سو تفاهم نشه نمیخام بکم کارت اشتباهه یا چی  من از لحاظ شخصیتی گفتم همچین کاری نمیتونم بکنم&nbs ...

بله 

من به این موضوع جنسیتی نگاه نکردم چون صرفا مشاورمه و میخواستم در جریان باشه آدم کردم نه چیز دیگه ای

منم مشاور تحصیلیم اقا بود زنش اینقدر خوشگل بود که خیال همسرش همیشه راحت بود دبیرستانی های سیبیلو نمی ...

😂😂😂😂😂😂😂

اتفاقا سیبیل هم دارم و عکسم هم با فرم مدرسه بود 

در ضمن من از خودش اجازه گرفتم که ادش بکنم 

و اینکه از بین دانش اموزاش احتمالا من همچین کانالی داشته باشم فقط 

2706