2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سر زایمان؟چطور زایمان طبیعی بود؟

متاسفانه کاری از دستت بر نمیاد نهایت اگه طبیعی باشه میگه مادر همکاری نمیکرد لگنش توانایی نداشت و هزار برنامه دیگه اخرشم مقصر میشی بسپار بخدا چ میشه کرد

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫

عزیزم خدا ب دلت ارامش بده و جاش سبز شه چی شد ک لین اتفاق افتاد متاسفانه خیلی کم پیش میاد ک این پرونده ها ب نفع بیماران تموم شه یبار کن یه دکتر دندان پزشک دندونمو نایود کرد لثمو جر داده بود ب طرز وحشتناکی رفتم پیگیری کردم اصلا کسی محل نداد خدا جای حق نشسته 

سر زایمان؟چطور زایمان طبیعی بود؟ متاسفانه کاری از دستت بر نمیاد نهایت اگه طبیعی باشه میگه مادر همکا ...

اره سر زایمان طبیعی،من توانشو‌نداشتم به زور زایمان کردم تا دم‌مرگ رفتم ،دقیقا همینا رو‌بهم‌گفتن اخرم‌گفتن دکتر هیچ‌تقصیری نداره،چقد تو‌ دردام التماسش میکردم که عملم کن‌نمیتونم واگذارش کردم به خدا ولی دلم‌پر از کینه و‌حرصه ازش

رای به نفع ایشون دادن یا شما رضایت دادین کدوم از اخر

نفع اون دادن گفتن اصلا مقصر نیس خودت همکاری نکردی و‌از این چرت و‌پرتا،من داشتم‌‌جون‌میدادم همه توانمو‌گذاشتم دیگه چیکارباید میکردم‌که نکردم 

دوبار اعتراض گذاشتم رو‌ی رای صادرشده،اخرش خودمو مقصر کردن گفتن رضایت بده پرونده مختومه شه شوهرمم رضایت داد

نفع اون دادن گفتن اصلا مقصر نیس خودت همکاری نکردی و‌از این چرت و‌پرتا،من داشتم‌‌جون‌میدادم همه ...

اخی عزیزم

ناراحت نباش

پیش میاد اینجور چیزا خداروشکر برای خودتون اتفاقی نیوفتاد بچتون هم الان جاش خوبه🥲

عزیزم خدا ب دلت ارامش بده و جاش سبز شه چی شد ک لین اتفاق افتاد متاسفانه خیلی کم پیش میاد ک این پروند ...

ممنون‌گلم،خیلی داغ سنگینیه هشت سال گذشته هنوزم داغش رو‌ دلم سنگینی‌میکنه وقتی صورت قشنگ‌و‌معصومش یادم‌میاد جیگرم آتیش میگیره😭

بالاتر توضیح دادم که‌چیشد

درسته خیلی بی وجدانن اصلا زیر بار نمیرن کلی هم پارتی دارن فقط میگم خدایا خودت حق بچمو ازشون بگیر

اره سر زایمان طبیعی،من توانشو‌نداشتم به زور زایمان کردم تا دم‌مرگ رفتم ،دقیقا همینا رو‌بهم‌گفتن اخرم ...

کاری نمیشه کرد من ی مدت دبگه باید زایمان کنم مجبورم ب طبیعی قطعا میدونم اتفاق خوبی برام نمیفته نمیدونم چ خاکی ب سر کنم🥺حتی خونمم اماده کردم برای مراسمم بخدا منم بارداری قبلی دکتر نامه سزارینم داده بود ولی بیمارستان مجبورم کردن طبیعی بیارم مرگ و دیدم ب چشمم😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸قانون مزرعه میگه:تو تصمیم میگیری چی بکاری، اما تو فصل برداشت تو موظفی اونچه که کاشتی رو برداشت کنی🤫
اخی عزیزم ناراحت نباش  پیش میاد اینجور چیزا خداروشکر برای خودتون اتفاقی نیوفتاد بچتون هم الان ...

ممنون عزیزم،همه میگفتن خدا رحم‌کرد که خودت زنده اومدی بیرون،نمیدونم صلاح خدا چی بوده حکمتشو شکر

خواهرم خواب مادربزرگمو دید که‌بچم بغلشه و‌گفته به مامانش بگو نگران نباشه اینجا به خوبی بهش میرسن وبزرگش میکنن منم پیششم🥲

کاری نمیشه کرد من ی مدت دبگه باید زایمان کنم مجبورم ب طبیعی قطعا میدونم اتفاق خوبی برام نمیفته نمیدو ...

خدانکنه دختر نفوس بد نزن ان شالله به سلامتی بچتو‌ سالم بغل میکنی صدقه هم کنار بزار حتما

خدا لعنتشون کنه‌که انقد به ادم استرس میدن و‌برا نوع زایمان ادم تصمیم میگیرن به اونا چه ربطی داره اخه 

اگه میتونی برو‌بیمارستان خصوصی سزارینت کنن،هرچقدر پول بدی ارزش داره،من بیمارستان دولتی بودم همیشه حصرت میخورم که کاش میرفتم خصوصی شاید بچم الان زنده بود

کاری نمیشه کرد من ی مدت دبگه باید زایمان کنم مجبورم ب طبیعی قطعا میدونم اتفاق خوبی برام نمیفته نمیدو ...

من دخترم سه سالشه چندماه پیش سرماخورده بود درمانگاه امپول براش زدن پرستار امپولو بد زده نزدیک عصب سیاتیکش زده و‌عصبش اسیب دیده تو‌تاپیکای قبلیم هست چندماهه که دخترم نمیتونه خوب راه بره و درگیر درمان و‌فیزیوتراپی و‌کاردرمانی ام 

عزیزم شما که بارداری لطفا برا بچم دعا‌کن خوب بشه ممنون😢🌷

از پرستارشکایت کردم نمیدونم چی میشه بازم حقمو‌میخورن و‌به نفع خودشون رای میدن یانه ولی ازشون بعید نیست

خدانکنه دختر نفوس بد نزن ان شالله به سلامتی بچتو‌ سالم بغل میکنی صدقه هم کنار بزار حتما خدا لعنتشون ...

خصوصی گفت۴۰تومن🥶بعد کلا میگن اجازه نمیدن تو شرایط من سزارین کنه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دخترم سه سالشه چندماه پیش سرماخورده بود درمانگاه امپول براش زدن پرستار امپولو بد زده نزدیک عصب سی ...

توکلت بخدا باشه هرروز داره اوضاع بدترم میشه 

به چشم انشالله زود سلامتیشو ب دست بیاره و خوب بشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706