2733
2734
عنوان

جوجه رنگیم داره میمیره تحرک نداره اصلا چیکار کنم🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 51 پست
باید فقط خوب ازشون مراقبت کنی😂

مراقبت یعنی چیکار کنم گل؟ 

اخه من خمه کار میکردم

بچه هم بودم وقتی میمردن خاکشون میکردم😂

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم خیلیاشون همینجورین

مامانم بازور میزاشتش حیاط میگفتم نکن میمیره میگفت مال خودمو اینطور بزرگ کردم الان میگم چی شد میگه نه خودت کرده😐🥺

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️

ببرش دام پزشکی تنها امید همینه

چون این جوجه رنگی ها تو شرایط خیلی افتضاحی بزرگ میشن معمولا خیلی هاشون قبل اینکه شما بخریشون مریض و ضعیف شدن و اوایل ممکنه تو ظاهر خودشو نشون نده

فقط دام پزشکی شاید بتونه کمک کنه به شرط اینکه بیماری لاعلاج نباشه 

منم یه جوجه همینطوری از دست دادم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
مامانم بازور میزاشتش حیاط میگفتم نکن میمیره میگفت مال خودمو اینطور بزرگ کردم الان میگم چی شد میگه نه ...

عزیزممم😂😂

💥دانشجوی روانشناسی هستم، خوشحال میشم کمکی کنم... 💥دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید...
مراقبت یعنی چیکار کنم گل؟  اخه من خمه کار میکردم بچه هم بودم وقتی میمردن خاکشون میکردم😂

جاشون همیشه گرم و نرم باشه دماش تا دوماه کم‌و زیاد نشه مثلا من دماشون رو اندازه گیری میکردم از این لامپ های مخصوص خودشون استفاده می‌کردم دون بهشون نمی‌دادم اصلا فقط تخم مرغ آب پز و سیب زمینی آب پز سرلاک هم میدادم زود بزرگ شدن 

جاشون همیشه گرم و نرم باشه دماش تا دوماه کم‌و زیاد نشه مثلا من دماشون رو اندازه گیری میکردم از این ل ...

ای جانم چه خانم زحمت کشی

2706