2737
2739
عنوان

موهای وز

12179 بازدید | 21 پست

سلام دوستان.من موهام خیلی خیلی بلند و بعد از حمام خشک و وز میشه ولی جلوی سرم موهام چرب.

کسی راهکاری داره واسه وز مو.که بعد حمام موهام نرم و صاف باشه؟اگه سرم مو یا ماسک مو که موهارو نرم و صاف بکنه بهم پیشنهاد بدین ممنون میشم

موقع حمام فقط ریشه موهاتو شامپو بزن، دست اول با یه شامپو ایرانی بشور، دست دوم حتما شامپو خارجی بزن، خیلی موثره رو من جواب داد

خیام اگر زباده مستی خوش باش، با ماهرخی اگر نشستی خوش باش/ چون عاقبت کار جهان نیستی است، انگار که نیستی چو هستی خوش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روغن زیتون و گرم کن فقط در حدی که گرم بشه داغ نشه

برو داخل حمام

و کل ساقه موهاتو روغن زیتون بزن تا خوب چربه چرب بشه

یه روسری سرت کن.

بزار تا عصر بمونه

هفته ای یه بار اینکارو کن

داخل حمام بشور در آخر ماسک مو بزن

بعد حمام هم سرم مو

من فعلا مارک GLISs KURدارم روغن آرگان داخلشه خوبه

اگه مداوم اینکارو کنی موهات خوب میشه

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒

موقع بیرون اومدن یکم سرکه ی سفید رو با اب قلطی کن موهاتو(ساقه هارو فقط)بنداز توش

بزار پنج دیقه بمونه بعد ابکشی کن.

موقع دراومدن ازحموم هم با اب سرد موهاتو ابکشی کن

قبل حموم هم میتونی به مدت یک ساعت روغن نارگیل یا زیتون یا بادوم بزنی به ساقه ی موهات و با یه پلاستیک بپوشونی بهدش بری حموم 

2738

گلم منم موهام وزه تو حموم نرم کننده بزن اورال خوبه منم دارم بعد از حموم که اومدی موهات که نم داره سرم موی سریتا یا یه واکس مویی چیزی یکم به جاهایی که وز هستش بزن بعد شونه کن عالی میشه واسه من که این جوری جواب داد

گلم منم موهام وزه تو حموم نرم کننده بزن اورال خوبه منم دارم بعد از حموم که اومدی موهات که نم داره سر ...

کرم مو و واکس مو میزدم قبلا موهامو زودتر چرب میکرد حالا باید سرم مو رو امتحان کنم.چه قیمت سرم سریتا؟

کرم مو و واکس مو میزدم قبلا موهامو زودتر چرب میکرد حالا باید سرم مو رو امتحان کنم.چه قیمت سرم سریتا؟

بیست تا بیست و پنج تومنه فک کنم من که تو این قیمتا میخریدم نمیدونم اگه گرون تر شده باشه البته سایز بزرگش بودها

2706