2752
2734
عنوان

مهمونی عصرونه چیا میدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 667 بازدید | 51 پست
پس همون میوه فصل را بخر یک ظرف توت فرنگی و الوچه بچین  هندوانه قاچ کن  شیرینی ازبیرون بخ ...

اره حتما

میگم شاید خودشون شیرینی بیارن دیگه من شیرینی نگیرن

طالبی خوبه ها ولی میگم شاید بعضی ها حساسیت داشته باشن،شربت بهتر نیست؟

گل کوچیک من👶🏻🌸عزیز پسرم🧒🏻امید قلب مادری👩🏻‍🍼🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ژله داخل گیلاسی درست کن وقتی اومدن روش بستنی بریز یه مقدار اسمارتیز بریز روش ژله بستنی سرو کن  ...

چه باکلاس شد

خیلی عالیه

نسكافه با شيريني و ميوه و شكلات و گز و سوهان بذار يه ظرف از اين الو جنگلي و برگه و آلبالو خشكه بذار ...

اره خودمم تو فکر اسکوپ زدن هندوانه بودم

نه بابا اونقدر نمیشینن واسه همین میگم کیک و میوه خوبه دیگه

شربت ..میوه ،کیک .چای ..تخمه یا آجیل ..کافیه عزیزم اگه تونستی یه سینی فینگر فود آماده از بیرون بخر اگه نه که هیچ

من به دستهای خدا خیره شدم معجزه کرد.میشه برای ازدواجم تا آخر امسال دعا کنید🥰

شیرینی و چای،میوه و تخمه.من اینارو میزارم ،البته در حد سنگ تموم نیست خیلی معمولیه.به نظرم با نوزاد خودت و لازم نیست به زحمت اضافه بندازی همینا کافیه یه ساعت میمونن دیگه مگه چقدر میخوان بخورن.

شیرینی و چای،میوه و تخمه.من اینارو میزارم ،البته در حد سنگ تموم نیست خیلی معمولیه.به نظرم با نوزاد خ ...

آره زیاد نمیشینن

چون دفعه اوله میخوان بیان میگم کم و کسری نباشه

2706