2733
2734
عنوان

افسردگی دختر 12ساله 🖤😭

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 74 پست
دکتر باید بریم؟ 

اگه ببریدش خیلی بهتره ولی به دکترش بگید به مرور زمان دوز داروهاشو پایین بیاره 

در نهایت دکتر واسه افسردگی در کنار داروهاش پیشنهاد میده بره باشگاه ، که بنظر من کلاس رقص گزینه بهتریه و خیلیم تاثیر خوبی داره

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

توی این سن اکثرا دنبال راه حل برای مشکلاتشون نیستن و راه ساده افسردگی و جلب توجه رو انتخاب میکنن 

ولی چندسال که بگذره پشیمون میشن که انقدر راحت بهترین سالهای عمرشون رو تباه کردن 

به نظرم دنبال یک روان‌شناس خوب باشین براش

دختر 12 ساله الان باید اوج خوشی و لذت از زندگیش باشه

ببینین با روح و روان این بچه چی شده 

شما الان مسئولیت سنگینی داری باید به خواهرت کمک کنی باهاش وقت بگذرون بیرون برین، استخر برین تابستون بذارینش کلاسهای ورزشی، رقص خیلی تو روحیه اش تاثیر میذاره

دکتر باید بریم؟ 

نه ....این کار و نکن... داروی روان بیشتر ضعیف و رنجورش می کنه..... کسی که افکار خودکشی داره ... اگه مشکلش ریشه ای حل نشه.. با دارو فقط انرژی ش زیاد میشه و اینکه احتمالل اقدام به خودکشی ش می تونه بیشتر بشه.... چون تا حالا بخاطر افسردگیش حال اقدام نداشته حالا دارو بخوره سر حال میشه و ...........

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
153

فک کنم حدودا ۱۵ کیلو کمبود وزن داره 

بهش زینک و داروی اشتها آور بدید 

البته اگه بره دکتر ممکنه خود دکتر هم تجویز کنه 

شرایطی که از خواهرتون گفتید خیلی شبیه قبلنای منه، یه لحظه شک کردم😁

به اسم کاربریم گیر ندید هرچی میزدم قبول نمیکرد اعصابم بهم ریخت زدم گوسفند دیدم قبول کرد   ، حالا دیگه نمیتونم عوضش کنم   
2706