2733
2734

منظورم اینه دعوا این چیزا هم دارین چون پول ندارین گاهی اوقات ؟ 

شما اگر پس انداز داشته باشین بهش میدین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من زن نیستم اما وقتی به مشکل خوردم و همسرم هر چی بود داد فهمیدم که بهترینه و هنوز هم قدر دانش هستم 

بعضی زن ها متاسفانه درک ندارن میگن مال شوهر برای هممون هست که بخوریم ولی مال من برا خودمه 

درک ندارن که زندگی هر دو نفرشون هست 

زن عاقل به شوهرش میگه بفرما ، هیچ نگران نباش ، مال منم مال خودته

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2731

الان که نه ولی قبلا که دستش تنگ بود.باهاش بحث نمی‌کردم.هواشو داشتم.چون هم انتخاب خودم بود.هم اینکه مرد خوبیه..الآنم که وضعش خوبه.گاهی اوقات اون زمان هارو یادش میاد.میگه یادم نمیره معرفتتو .دنیا رو به پات میریزم...

تا وقتی خدا هست،ریشه ی هیچ آرزویی خشک نمیشه

اره عزیزم خیلی پیش اومده

زندگی بالا پایین داره

آدم بی پول همیشه بی اخلاق و بی اعصابه

من همیشه حمایش کردم روحیه دادم ، نق و غر نزدم

پس انداز مخفی و ته حسابمو در اختیارش گذاشتم

همیشه هم قدر میدونه

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی

سالهای اول زندگی خیلی سال قبل که هنوز کارت عابر بانک مورد استفاده زیاد نداشت

پول میداد به من   منم خرج نمیکردم 

آخر ماه کم می‌آورد بهش میدادم  

درهرحال زندکی دو نفره اس

اگه اون زمان سرکار میرفتم هم حتما

خب خیلی کم پیش اومده باهم بی پول بشیم چون دوتامون شاغل هستیم ولی همسرم وقتی بی پول میشه افسرده میشه 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
زندگی مشترک ،یعنی همه چیز مشترک . من همه پولی که داشتم را آوردم توی زندگی و همچنان هم کمکش میکنم .

منم مثل ایشون با همین عقیده

وقتی میدونم پولش بیجا و تو راه بدی خرج نمیشه، چرا دعوا؟ 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

آره تا دلت بخواد معمولاً آقایون گوشه گیر میشن یا عصبی من سکوت می کنم خودش آروم میشه عذرخواهی می کنه باید درکشون کرد دیگه چون دنیا همیشه یک شکل نمی مونه که مثلا اوایل ازدواج تا دو سه ماه اول جیبمون پر پول بودا چهل میلیون داشتیم اونموقع ولی بعدش افتضاح دستمون خالی شد نه میوه می‌تونستیم بگیریم وعده غذایی شد یکی اونم یه غذا ساده ما که چند ماهی یکبار گوسفند می گرفتیم توانایی خرید یه کیلو مرغ نداشتیم الان یک سال بعد اون بهتر شدیم نمیگم وضعمون توپ شده ولی شکر خدا از وقتی خونمون و جابجا کردیم پول خودش میاد حتی وسط دست خالیمون مثلا سهام عدالت می ریزن یا یارانه 

تا دلت بخواد بی پولی کشیدیم ولی وقتی میدونم شوهرم مقصر نبوده به روش نمیاوردم از پس انداز من یا فروش طلا زندگی رو می چرخوندیم خدا رو شکر گذشت الان اوضاع خوبه منم همچنان پس انداز می کنم برای روز مبادا 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

یکسالی مشغول بنایی بودیم،هر چی داشتیم میریختیم تو حلقوم خونه.

غر نزدم.تو خرید بشدت هواشو داشتم.تو پخت و پز.اونم بیشتر تو سکوت بود و تو افق محو.

آخرین طلاهایی که خودم و دخترم داشتیم دادم بهش.الان زندگی به روال قبل برگشته،قسطا تموم شده.ولی طلا اینقدر گرون شده که می‌دونم دیگه نمیتونه بخره.دلم برا طلاها دخترم بیشتر میسوزه.کادوهای تولدش بود😓

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
2706