2733
2734

چندتا ضامن میخواد؟

من خودم کارمند شرکت خصوصی ام فیش حقوقی دارم 

میشه وام بگیرم؟

عاشق آنست که حرفش به عمل ختم شود / ورنه هر مدعی لاف زنی عاشق بود

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله میشه رسالت معمولا یه دونه ضامن نیاز داره 

مثلا من ضامن مامانم بشم؟ 

من قرارداد یکساله دام با شرکتم بازم میشه؟

برای بار اول بخواید وام بردارید یک ضامن میخواد ..اما دفعات بعد اگر خوش حساب باشید دیگه ضامن نمیخواد ..اعتبارتون هم میره بالا و وامهای خوبی میتونید بگیرید .ولی سعی کنید حسابتون فعال باشه ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........

معمولا ی ضامن

خوش حساب باشی برا وام‌های بعدیت ضامن هم نمیخواد از اعتبار خودت استفاده میکنه

خوش حسابی خیلییییییی مهمه

شاغل هستین به خودتون وام میدن

به ۰۲۱۴۷۴۷زنگ بزنید اطلاعات بگیرید

وامش کارمزدش۲درصد هست

هرچی بیشتر پول داشته باشی یا باهاش کار کنی بهتر وام میدن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
برای بار اول بخواید وام بردارید یک ضامن میخواد ..اما دفعات بعد اگر خوش حساب باشید دیگه ضامن نمیخواد ...

سودش چند درصده

ببین روزانه بر اساس مبلغی که ت حسابت داری یه امتیازی بهت تعلق میگیره که میتونی هر روز هم چک کنی. نحوه امتیازدهیش هم اینه که هر چی بذاری 20درصدش رو ده ماهه بهت وام میده حتی میتونید چند نفر باشد هر کدوم پولاتون تو حساب خودتون باشه و هر کی امتیاش رو به یک نفر منتقل کنه وو یک جا وام رو بگیرید. ضامن هم یه نفر رو میخواد که سفتت رو امضا کنه همه کاراش هم اینترنتیه شاید دفعه اول یکم سخت بگیره بهت ولی اگه خوش حساب باشی سریای بعدی خیلی راحتتر بهت وام بده امروز درخواست بدی فردا تو حسابته. حتما هم از طریق سایت ام رسالت اقدام کن چون از طریق این ساید کارمزدش صفره فقط یه حق عضویت جزوی میگیره

معمولا ی ضامن خوش حساب باشی برا وام‌های بعدیت ضامن هم نمیخواد از اعتبار خودت استفاده میکنه خوش حسا ...

اون تلفنه جواب نداد

ببین روزانه بر اساس مبلغی که ت حسابت داری یه امتیازی بهت تعلق میگیره که میتونی هر روز هم چک کنی. نحو ...

وام های همه 10 ماهه است؟

2706