2733
2734
عنوان

بچه ها اگه تجربه دارید لطفا جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 105 بازدید | 22 پست
گلم این هفت قسمت رو باید هر قسمتشو تو یه روز بخوریم ک بشه هفت روز یا نه اندازه کوکو کوچولو کوچولو در ...

ن....این هفت قسمت رو هر قسمت رو بهش شکل بده میشه اندازه ی کف دست شاید بزرگتر قشنگ مثه نون گرد دیدی ولی کوچیکترش سرخ کن همون ی دونه نون ک مال ی قسمته رو تو ی روز بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک کنم حدود یازده دوازده سال...اما ب هیچ عنوان حاضر ب دکتر رفتن نمیشه برادرم...

الهی چقدر سخت

من دوسال منتظر بودم کلی سخت بود برام....حتما اون دوتا دستورو بده بهش بخوره شوهر من نونارو به زور میخورد ولی شیرو خیلی دوست داشت.اونم شاید نونو نخوره شما اجبارش کنید

شوهر شما هم صفر بود اسپرمش؟؟واینوه داروی دیگه ای مصرف نکرد؟

صفر ن اما خیلی کم بود...اره یزد رفتیم دکتر میگفت تنها راه بارداریتون انتقاله تو گیرو دار این بودیم قبول کنیم یا ن ک ماه بعد باردارشدم

ی داروهایی داد ولی یادم نیس🥲