2752
2734
عنوان

مرمری ام😁بلاخره تونستم............❤

| مشاهده متن کامل بحث + 5495 بازدید | 125 پست
سلام عزیزم  چه خبر از کوچولوت؟

سلام گلم خوبی
اوضاع اصلا خوب نیس بطور عجیبی بریدم
همه چی قاطی پاتی شده کم اوردم رها کردم همه چیو دیگه بهش میکس نمیدم و اونم غذا نمیخوره از طرفی از شیر گرفتم و از طرفی داروها بشدت خابشو بهم ریخته اصلا نمیتونه شبا بخابه خودمم بی خابی دیوونم کرده
از بس غذا نخوردع اب شده نمیدونم چ مرگم شده که هیچ جوره دیگه نمیکشم بهش میکس بدم😭😭

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم منم یه پسر ۴ سال و نیمه دارم که به شدت لاغره رشد قدی خوبه اما به شدت لاغر و کمبود وزن داره بعد قرص فراور یه دکتر گفت بهش بده من از یه جا به بدبختی اصلش رو گیر آوردم الان اینی که شما عکس دادین گفتین مارک فراور هست منتها ساشه برای رشد هست این پودر؟

ینی بهتر از اون قرصی هست که من دادم پسرم؟

لازمه بگم هیچ تغییری پسر من نشون نداد تقریبا ۳ ماه دادم هرروز قرص را بهش اما انگار نه انگار

واییی مری چقد دلم تنگ شده بود برات 😍🥺

اصلا میام سایت پیام های پر مهرتونو میبینم انگیزه میگیرم چقدر مهربونید🥰🥰🥰

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
مرمری من ازت خیلی حس خوبی میگیرم  کم میام اینجا ولی وقتی ببیمت شانسی چشمام اینشکلی میشه😍

تو بدترین حالت روحی پیامت حالمو خوب کرد رفیق مجازی نازنینم😍😍😍

عزیزم منم یه پسر ۴ سال و نیمه دارم که به شدت لاغره رشد قدی خوبه اما به شدت لاغر و کمبود وزن داره بعد ...

من که سر پسراولم واقعا تاثیراتشو دیدم

من قرص ندادم تاحالا نمیدونم چجوریه بهتره یا ن ولی شربت هاش ویال هاش و دادم بی اثر بود فقط ساشه هاش موثره

اگه قدش خوبه نده چون اینا برا قده اثری رو وزن نداره

سلام گلم خوبی اوضاع اصلا خوب نیس بطور عجیبی بریدم همه چی قاطی پاتی شده کم اوردم رها کردم همه چیو دیگ ...

عزیزم😞کاملا درکت میکنم ولی یه کوچولو تحمل کن میگذره 

واقعا بچه داری سخته مخصوصا بچه های اینجوری

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

عزیزم خواهرزاده ی من ۹ سالش  متاسفانه چند سال توقف رشد داره خیلی هم دکتر برده با ویتامین و آهن نهایت در سال دو سه سانت رشد کنه

خواستم بپرسم شما پسرتون پش کدوم دکتر بردید از این سلشه ها بهش داد

عزیزم😞کاملا درکت میکنم ولی یه کوچولو تحمل کن میگذره  واقعا بچه داری سخته مخصوصا بچه های اینجو ...

😢😢

عزیزم خواهرزاده ی من ۹ سالش  متاسفانه چند سال توقف رشد داره خیلی هم دکتر برده با ویتامین و آهن ...

سلام عزیزم ممنونم لطف داری

دکتر بهروز مقدادی تهران

عزیزم خواهرزاده ی من ۹ سالش  متاسفانه چند سال توقف رشد داره خیلی هم دکتر برده با ویتامین و آهن ...

ولی بنظرم شما حتما یه متخصص غدد ببرید چون سنش زیاده بنظرم مشکلش جدیتر از یه توقف رشد معمولیه

قدش چنده؟

تقریبا از ۴ سالگی رشدش کم شد از همون موقع هم پیش بهترین دکترهای شهرمون برده بهترین تغذیه رو هم بهش میده

ولی دریغ از یه ذره تاثیر

یه دکتر گفنه بود هورمون رشد

یکی گفته صبر کنید به بلوغ برسه خودش رشد میکنه

قدش تقریبا ۱۱۸ الی ۱۲۰ 

واسه ۹ سال خییییلی کم

2706