2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم  از نظر من همه چیز خوبه  دوستان درست میگن ضخامت رحم برای روز ۱۳ یمقدار کمه ول ...

سلام گلم.

پس بقیه دوستان میگن تنبلی داری؟🤔

ینی کم بودن ضخامت رحم طوری نیست؟

خب اگه از سه روز دیگه ک میفرمایید اقدام کنم که دیگه دوران تخمک گذاری فکر کنم بگذره.

آقا نیاد تاپیکام
از کجا متوجه شدین؟

فولیکوب غالب نداری 

با فولیکول ریز هم حامله نمیشه ادم 

میری دکتر بهت قرص محرک میده فولیکولت غالب بشه

خودمم تنبلی تخمدان دارم انقد دکتر و سونو و‌‌‌‌‌‌...رفتم که دیگه یه پا دکترم برا خودم 

تازه وارد نیستم کاربری هام تعلیق شدن ۵امین کاربریمه 
سنوتو نشون دکتر بده و برای بارداری حتمن زیر نظر دکتر باش تا بهت دارو تحریک تخمدان بده 

دیروز رفتم ی دکتر نشون دادم ، ولی دکتره قشنگ برام توضیح نمیداد😬😐.

نی نی سایت بهتر توضیح میدن.

آقا نیاد تاپیکام

دقیق ترین مرکز سونوگرافی که میشناسم و خودم و اطرافیانم برای همه سونوگرافی هامون مراجعه کردیم سونوگرافی سروشه دکتر محمدزاده یکی از بهترین سونوگرافیست های تهران هستن بدون شک بهشون مراجعه کن

2706