2752
2734
عنوان

چرا اینجور میکنیم با خودمون آخه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 39 پست
بالاخره نماز و حجاب و عمل به دستورات خداوند مهم و واجبه یا نه خدا مهربونتر از این حرفاست؟ چرا دو تا ...

اولش خب مشخصه خواستم بگم اون جملات رواج پیدا کرون در صورتی ک هیچ سندیتی ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هدف از نماز اون آرامش و حس خوبه که حرف بزنی با خدا و انرژی بگیری بنظرم واسه آرامش روح خوبه  من ...

عزیزی

راحت ترین و بهترین روش رو خدایی ک خودمونو آفریده و میدونه چی برامون بهترینه رو داده، نسخه شو برامون پیچیده قبل اینکه خودمون بپیچیمش

کو گوش شنوا ۲دقیقه دیگه فراموش میشه

گفتن بهتر از نگفتن

ن فراموش نمیشه

ابنا همه تلنگری

همین ک تلنگر زده بشه، قطعا خدا خواسته که شما الان اینجا باشین و این رو بخونین....قطعا اثر داره

گفتن بهتر از نگفتن ن فراموش نمیشه ابنا همه تلنگری همین ک تلنگر زده بشه، قطعا خدا خواسته که شما ال ...

منم سعی میکنم فرموده های شمارو تا جایی که بتونم انجام بدم باید قبولی 

#من مرد هستم #                  حتی اگه یه شب باعث شدی یه نفر با غم بخوابه به انسان بودن خودت شک کن

گناه ذره ذره بدون این که بفهمی روحت رو سیاه می‌کنه می‌تونی با عبادتای کوچیک و مخلصانه مثل نماز لکه‌ها رو تمیز کنی حالا فکر کن هی لکه‌های کوچیک بندازی کاری هم برای تمیز کردنش نکنی به خودت میای می‌بینی اونی که باهاش حرف میزدی شیطان بوده نه خدا چون شیشه روحت کاملا کثیف شده و قدرت تشخیصتو از دست دادی. آدم باید حواسش به خودش باشه هیچ دشمنی بدتر از دشمن خونگی نیست اون دشمن نفس آدمه.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
گفتن بهتر از نگفتن ن فراموش نمیشه ابنا همه تلنگری همین ک تلنگر زده بشه، قطعا خدا خواسته که شما ال ...

فكر كردي مردم منتظرن يكي بهشون بگه چيكار كنن ؟؟  همه قدر شما عقل وشعور دارن منابع اينترنتي هم فراوانه راهشونم با عقل انتخاب كردن

فكر كردي مردم مناظرن يكي بهشون بگه چيكار كنن ؟؟ والا همه قدر شما عقل وشعور دارن منابع اينترنتي هم فر ...

تلنگر لازمه

اینم همون اینترنت و مجازیه ک گفتین عزیزم

درضمن اینترنت و مجازی، مسیر ساز نباید باشن

متن اول خوندم  خدا مهربانه  دلیل نمیشه چون مهربونه فرموده هاشو انجام ندیم    ...

الان عصر ارتباطات و دوره ی رسانه و فضای مجازی است. 

چه جایی بهتر از اینجا برای امر به معروف و نهی از منکر و یادآوری توصیه های قشنگ خدا؟؟ 

به دعای خیر همه ی شما نی نی سایتی ها محتاجم و سپاسگزارم اگر برای حل مشکلاتم صلوات بفرستید.   
2706