2733
2734
عنوان

بچه ها چقدر امید هست بتونم فاند دکترا بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیر🌹اطلاعات شما کافی نیست

من قصد ندارم اطلاعات نادرست بدم ، یا حتی بحث کنم

چندتا از استاد هام ، دایی اولم ، دایی دومم، دوتا از خاله هام، مادرم، پدرم،  همه ی ۶ تا عموهام ، تعداد زیادی از نوه ها ی خانوادم و همکلاسی های دبیرستانم، یا ساکن خارج از کشور بودند یا همچنان هستند، از بلاروس و مالزی بگیرید تا هاروارد امریکا

اینارو نگفتم که سو تفاهم ایجاد کنم،  من خودم تا حالا خارج از ایران درس نخوندم و تنها حضور فعالم هم چند تا مسافرت چند روزه بوده؛ اما از درست بودن اطلاعاتم مطمئنم ؛ بحث مهاجرت انقدر توی خانوادم تکرار شده که حتی خودمم مدتی درگیر رفتن یا نرفتن بدون هدف بودم ! هیچ جای دنیا هیچ چیزی مجانی نیست؛ اگر فول فاند باشی و طبق توقعی که ازت دارند رفتار نکنی بیچاره ات میکنن؛ عاشق چشم و ابروی ما ایرانیا نیستن که بگن ما فقط منتظر توی دانشجو بودیم که بیای و مجانی درس بخونی!

ایشون تا یه هزینه ی توپ یا یه مقاله کاربردی نداشته باشن، سرنوشت خوبی در انتظارشون نیست

من بهشون پیشنهاد کردم که یا هزینه رو با فروخت ملکی یا چیزی تهیه کنند، یا اینکه بمونن ایران و دوران دکتری یه مقاله خوب بنویسند و برای پست دکتری اقدام کنند!

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
من قصد ندارم اطلاعات نادرست بدم ، یا حتی بحث کنم چندتا از استاد هام ، دایی اولم ، دایی دومم، دوتا ا ...

فرمایش شما متین عاشق چشم ابروی ما نیستن ولی با حقوقی که لیسانسه اونجا اندازه دانشجوی دکترا و دستیاری درمیاره هیچ خارجی احمق نیست بیاد رنج دکترا خوندن به خودش بده

در ثانی اگر اونقدرام اذیت کننده بود هیچ کس انقدر خواهان اپلای و تحصیل از سراسر دنیا به کشورهای مختلف نبود شرایط نه آسون هست و نه سخت مطلق

بسته به انتظارات افراد مهاجرت معنای متفاوتی داره