2733
2734
عنوان

بیایید دخترا چشم خودم بهتره یا لنزی که خریدم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 114 پست

منتظریم

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
متشکرم واقعا شما خودتون حتما قشنگترین 😍 بقیه ام میذارم؛🙃 الان بگید بخوام جایی مهم برم چشم خودم بهت ...

ممنونم عزیزدلم اما زیبایی شما خیلی خیلی زیادتره  الا چشم خودتون قشنگه اون لنزواصلابندازدورگلم چیه چشم به این قشنگی رو مصنوعی وغیرطبیعی میکنی حیفه واقعا همون بیرنگ بواررنگ چشات خاص هست وجذاب 😍😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا سه عکسم از دماغ به پایین بذار

میشه اونور جوابمو بدی راجع ب طالع❤

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
آره واقعا عروسکهدماشالله بهش پوساشودیدی؟مثل برفه  سفیدوبی نقص 🥺🥲😂😂😂😂

اسمشم سفید برفی گذاشته😕داشتن چنین پوستی آرزوست😂🥲حسودیم شد😂😂

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈

چشم خودت❤

قربونتون برم باور کن کلی روحیه گرفتم ازتون خدا دلتون شاد نگه داره   من اصلا اعتماد بنفس ندارم چون همیشه مامانم میگه چشمت مث جغده  😅

قربونتون برم باور کن کلی روحیه گرفتم ازتون خدا دلتون شاد نگه داره   من اصلا اعتماد بنفس ندارم چ ...

وا😐💔

مامان منم همیشه میگف لاغری اسکلتی فلان

اعتماد بنفس نداشتم بخاطرش

خب واقعا سفیدبرفیه اسمش بخودش میاد واقعا من خودم سبزه ام ولی پوستم صاف هست امااین گل دخترهم سفیده هم پوستش صافه زیادی قشنگه حق مارودرزیبایی خورده والا 😂😂😂😂

قربونتون برم باور کن کلی روحیه گرفتم ازتون خدا دلتون شاد نگه داره   من اصلا اعتماد بنفس ندارم چ ...

وای دختر چشات کل چهرتو زیبا کرده مامانت از سر شوخی میگه ت دلش چیزی نیس من ی عروسک دارم از بچگی نگهش داشتم بور چشم آبی شبیه اونی واس خودت اسپند دود کن

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
2706