2733
2734

هیچکس اندازه من مشکلات معده نداشته بعد از خوردن سالها قرص های شیمیایی و خوب شدن مقطعی و برگشت دوباره خلاصه با یه دمنوش گیاهی درمان شدم ، الانم هربار پرخوری کنم و احساس کنم معده ام سنگینه اون دمنوش رو میخورم مث آب رو آتیشه ، همیشه توی خونه ما هست 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
هیچکس اندازه من مشکلات معده نداشته بعد از خوردن سالها قرص های شیمیایی و خوب شدن مقطعی و برگشت دوباره ...

چرا نمیگی خو ما ام درست کنیم خلاص شیم میدونی چقدر صواب میکنی چند نفر دچار این بیماری ها هستن که شبو روز ندارن و شاید با گفته ی ت  رها میشن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=342175481]😔ینی درمان نمیشع اصلن علایمتون چیه دیگه روانی شدم[/QUOTEکنترل میشه ولی درمان خیر م ...

هعی تا اخر عمرم باید ینی چیزای بد مزه بخورم ن فست فودی ن سوپر مارکتی هیچی غذای ابپز فقط 

من ببخشید بادگلو و برگشت غذا توی گلوم اذیتم میکنه حس میکنم گلوم ی طوریه فشار ر‌وشه