2752
2734
عنوان

شوهرم همش میگ تاپ بندی بپوش چه کنم بهم نمیاد چرا چه مدل بخرم بهم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهم دل و ذهن اونه که دوستت داره و عاشق اورجینالته

دختر خوب اگه چندشش میشد که نمیگفت

خودتو دوست داشته باش و از زندکیت لذت ببر

اینم شد دغدغه

خدا شفات بده

عشقتون پایدار

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
بپوش دیگه وقتی میگه بپوش حتما تو تنت قشنگه ک میگه بپوش ، اگه همش بگی بهم نمیاد تو ذهن اونم این باور ...

بهم گف بپوش ببینم چجوره تو تنت انقد ک نمیپوشم

بپوش دیگه وقتی میگه بپوش حتما تو تنت قشنگه ک میگه بپوش ، اگه همش بگی بهم نمیاد تو ذهن اونم این باور ...

آره دقیقا اونوقت دنبال این میوفته چند سال بعد که یکی براش تاب بپوشع 

خدایی نکرده از یه جایی میزنه بالا این بی توجهی ها

آره دقیقا اونوقت دنبال این میوفته چند سال بعد که یکی براش تاب بپوشع  خدایی نکرده از یه جایی می ...

دیگه انقدر نترسون بدبختو 

مردی که با یه جیز عقده ای بشه خودش دنبال بهانه است 

یکبار جایی گفتم شوهرم خودش صبحونه میخوره یکی گفت ممکنه یکی پیدا بشه بعدا بهش صبحونه بده 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
این منم قبا کوتاه کردن موهام

اره موها منم‌مث دخترست، بلند و فرفری

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
بهم گف بپوش ببینم چجوره تو تنت انقد ک نمیپوشم

خسته نباشی ، بپوش و از خودت تعریف کن تا اونم خوشش بیاد مرد ها کلی نگرن اصلا به جزییات توجه نمیکنن، اونا بیشتر توجه میکنن خودت به خودت چه حسی داری ، اگه براش نپوشی خدایی نکرده دور از جون حواسش پرت زن هایی میشه ک  میپوشن 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
دیگه انقدر نترسون بدبختو  مردی که با یه جیز عقده ای بشه خودش دنبال بهانه است  یکبار ج ...

واااااای ببخشید تورو خدا منظورم این نبود🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

چقدر خندیدم خدا خیرت بده 

به خدا سرم از درد داره منفجر میشه 

هلاک شدم 😭😭😭😭

خدا کنه هفتاد بلا ازت دور باشه عزیزم 

2706