2733
2734
بچه هم داری؟چجوری با خارشش کنار میاید؟مگه درمان نداره؟

نه مجردم . من و مامانم و دو تا ابجیام در گیریم همه چی امتحان کردیم هر چی فک کنی نمی‌دونم دیگه چیکار کنیم مامانم همش گریه می‌کنه از شستشو خسته شده با آب داغ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه مجردم . من و مامانم و دو تا ابجیام در گیریم همه چی امتحان کردیم هر چی فک کنی نمی‌دونم دیگه چیکار ...

عزیزم توی یه فیلم دیدم اهک میمالیدن و میشستن تو حموم مثلا یه ساعت اینا نمیدونم موثره یا نه.خیلی میخاره؟؟

حوصله ندارم  
عزیزم توی یه فیلم دیدم اهک میمالیدن و میشستن تو حموم مثلا یه ساعت اینا نمیدونم موثره یا نه.خیلی میخا ...

خیلی میخاره ما رفتیم آب گرم ک منبع گوگرده هر روز میرفتیم کمش کرد ولی از بین نبرد

یذره حق میدم مگه میشه راهی نباشه

ما خودمون هم تعجب کردیم .آخه از اقواممون اون اوایل ازم گرفتن اونا خوب شدن پلی ما هنوز درگیریم حس میکنم چون خونه کوچیکه خونه آلوده ی آلوده س

ما خودمون هم تعجب کردیم .آخه از اقواممون اون اوایل ازم گرفتن اونا خوب شدن پلی ما هنوز درگیریم حس میک ...

فردا حتما با یه شرکت سمپاشی صحبت کن.با سلام هم داروهای مخصوص زیاد داره ایشالا خوب شید

حوصله ندارم  
فردا حتما با یه شرکت سمپاشی صحبت کن.با سلام هم داروهای مخصوص زیاد داره ایشالا خوب شید

ممنون گلم چندین سم استفاده کردیم . باورت میشه تا یک ماه حتی رو پوستمم دیگه سم میزدم😑😐 اسپری میکردم رو پوستم .. دیوونه شدم از خارش .ممنون