2733
2734
عنوان

فقط فاز اوناییکه میگن زنگ بزن پلیس بیاد صورتجلسه

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 26 پست
بنظرت کتک مرد دلیل طلاق میشه از طرف دادگا؟؟؟؟؟؟ن گلم من خودم یه بار جداشدم حتی بادلیلو مدرک فقط میتو ...

همون شکایت، باعث میشه مرد ادب شه من چند نفر میشناسم وحشیانه زن شون میزدن شکایت کردن الان عین بره شدن پیش زنشون یکیم یه خونه به اسم زنش زد جای مهریه 

کوتاه اومدن تو موردای اینجوری اصلا خوب نیست خشک و خالی قهر کنه بره بعدم پشیمون شه بگه فرصت بدم برگردم و شوهره پروتر شه

چرا فکر میکنی با مهریه میشه طلاق گرفت؟!

مهریه اصلا ربطی به طلاق نداره

قسط بندی میشه سالی یدونه نیم سکه یا حتی کمتر

بعدش اون زن یا باید برگرده و تمکین کنه و کتک بخوره یا بدون نفقه بمونه خونه باباش و شوهرش حق ازدواج مجدد داشته باشه و زنشم طلاق نده

{ خانم هستم }

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهریه جمعش میکنه ؟ فوقش میخواد سالی پنج تا سکه بده دیگه 

ببین من از ی وحشی طلاق گرفتم کتکم میزد رفتم دادگاه طلاقم نمیداد هزارسکه مهرم بود گفتم درصورتی میبخشمش گفت چی گفتم طلاق قبول کردو باارامش جداشدم😌ٱلانم بایکی سگترش ازدواج کردم با چشم بازم بودا گاهیوقتازورشومیزنیا ولی عجیب نمیشه

هرچه دادم به اوحلالش باد
چرا فکر میکنی با مهریه میشه طلاق گرفت؟! مهریه اصلا ربطی به طلاق نداره قسط بندی میشه سالی یدونه نیم ...

من درازای بخشیدن سکه طلاقمو گرفتم گفتم طلاقم ندی اجرا میزارم هزار سکه بود اونم قبول کرد

هرچه دادم به اوحلالش باد
من درازای بخشیدن سکه طلاقمو گرفتم گفتم طلاقم ندی اجرا میزارم هزار سکه بود اونم قبول کرد

اون مرد خوبی بوده 

درسته که شوهر خوبی نبوده اما مرد خوبی بوده

اگه میخواست اذیتت کنه میتونست سالها در ارزوی طلاق نگهت داره 

هزارتا سکه رو اصلا نمیشه گرفت و تهدیدت الکی بوده

قانون طرف مرداست

{ خانم هستم }
اون مرد خوبی بوده  درسته که شوهر خوبی نبوده اما مرد خوبی بوده اگه میخواست اذیتت کنه میتونست س ...

چرا گفتن اگه من200میلیون بدم ب دادگاه میشه 

هرچه دادم به اوحلالش باد
چرا گفتن اگه من200میلیون بدم ب دادگاه میشه 

نه عزیزم نمیشه

شما هرچقدرم پول به دادگاه بدی اخرش مهریه بر اساس شرایط مالی مرد قسط بندی میشه و چند ماه یبارم میتونه بره اعتراض کنه و به خاطر گرون شدن سکه قسط هاشو هی کمتر میکنن

اینجوری در طی مثلا ۵۰ سال کمتر از ۱۰۰ تا سکه میده کلا

{ خانم هستم }
خب واقعا کارخوبی نیست چیه خز بازی بجااینکه ماموربیاری جاربزنی ایهالناس منو زدن برودادگاه شکایت کن اح ...

عزیزم منم فاز تورو درک نمیکنم ملت مرض ندارن که الکی پلیس بیارن 

وقتی بخوای بزی طلاق بگیری و دادگاه بری اگر بگی شوهرت زدتت میگن خانوم اینایی ک میگی الان درد دل حساب میشه کو مدرک؟

و مدرک وقتیه ک همون موقع دعوا پلیس میاد صورت جلسه میکنه 

وگرنه تو فرداش بری دادگاه دردی دوا نمیکنه میگن همون دیروز زنگ میزدی 

در جریان باش