2752
2734
عنوان

شوهری ک اصلا نمیاد سمتم دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 4206 بازدید | 65 پست
نمیاد اسکل میگ پولمو حروم مشاور کنم .خیلی کم اوردم ب ته خط رسیدم ن پای موندن دارم ن رفتن ن میتونم خو ...

اینجوری که زندگی نمیشه ، خودتو جم و جور کن ببین با خودش چند چنده ' 

وقتی سرده و از خداشه ..... از خداشه من نصف ماهو پریود باشم نصفشم قهر باشم تا غر نزنم و حرف نزنم باها ...

همین غر زدن باعث میشه ازت سرد بشه و نخاد

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن ها تشنه محبتن اگه محبت نبینن پژمرده میشن و در نهایت نابود. متاسفانه الان خیلی از مرد ها سرد شدن و دنبال ایراد گرفتن های الکی هستن زندگی با همچین مردهایی واقعا سخته. کاش با کسی ازدواج میکردی اختلاف سنی کمتری داشت اختلاف سنی زیاد اصلا خوب نیست. 

ج ق بزنید و مستقل باشید

واقعا که این‌چه توصیه ایه؟؟؟

چارش گناهه؟

هیچم نیاز رفع نمیشه هزار تا درد و مرض جسمس و روحی میاد سراغش

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم