2752
2734
عنوان

بعد ۴ سال دارم عشقمو میبینممم

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 60 پست

اصلا پیشنهاد رابطه عاشقانه نده

باهاش حرف بزن فقط خودش اگر راغب باشه پیشنهاد میده اگرم نباشه که شمام پیشنهاد بدی رد میکنه

اگرم پیشنهاد داد بگو فعلا همینطوری باشیم و اینا و تشنه نگهش دار

خواهشن منو منشن کنید 😚یعنی چی من نی نی سایت دوستی ندارم 🤨بجز زبون درازا که تا بشون بگی پخ میخان درسته قورتت بدن بقیه منو ریپ بزنن خوشحال میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره عزيزم فقط به دوستا و اينات چيزي نگو يه وقت انرژي منفي ندن صدقم بده قبلش و حسابي خوشگل كن

یکی از دوستام میدونه البته دختر خوبیه🥲بنظرت الکی به دوستم بگم دیگه باهاش حرف نمیزنم ؟؟ اره حتما صدقه میدمم

یکی از دوستام میدونه البته دختر خوبیه🥲بنظرت الکی به دوستم بگم دیگه باهاش حرف نمیزنم ؟؟ اره حتما صدق ...

اگه خوبه واقعا عيب نداره ولي فعلا با ذوق و اينا حرف نزن بعدم همينطور عادي باش بعد نري براش كادو مادو ببريا روز اول

واي يعني چه شكلي شده

اگه خوبه واقعا عيب نداره ولي فعلا با ذوق و اينا حرف نزن بعدم همينطور عادي باش بعد نري براش كادو مادو ...

راست میگی باشه حواسم هست

نه بابا کادو چیه همون روز اول😂

بنظرت اونم منو دوس داره هنوز؟ چون یکم سرده البته خوب حرف میزنه ها ولی خب ..

وای اره ینی چ شکلی شده تا الان🤦🏼‍♀️😂

راست میگی باشه حواسم هست نه بابا کادو چیه همون روز اول😂 بنظرت اونم منو دوس داره هنوز؟ چون یکم سرد ...

ديگه ميخواستي چيكارش كنين بيچاره رو هركي بود ميريد بهت🤣

بنظر من عاشقته الانم ذوق كرده

و كسي مثل تو واسش نميشه

ديگه ميخواستي چيكارش كنين بيچاره رو هركي بود ميريد بهت🤣 بنظر من عاشقته الانم ذوق كرده و كسي مثل ت ...

وای دوستمم میگفت اگه جای اون بودم بلاکت میکردم😂😂

وای خداروشکر مرسی بابت حرفات گلم

2706