2733
2734
عنوان

بیاین توروخدا حالم بدع

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 45 پست

اگر بخاطر خانومی و عاقل بودن و خودداری کردن شما داره کات می‌کنه پس بذار زودتر بره.اگر واقعا عاشقت بود با یه بار نه شنیدن کات نمی‌کرد.

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
ببین عزیزم کامل درکت میکنم ولی تو الان فاصله بگیری ازین ادم خیلی بهتره تا اینک بعد اون کار جداشی &nb ...

من تا حالا اونطور فکری نداشتم نمیدونستم ذهنش اینطوری هست عاشق ادم بی جا شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودتو بد بخت نکن 

به درک که کات شه بهتر 

رابطه ای که اینطوری باشه و پسره هدف داشته باشه دری یازود میره و علاوه بر این 

ذهنیت پسرا با ما دخترا خیلی فرق داره اونا نباید هرچی میخوان سریع براشون فراهم باشه باید تلاش کنن و از این تلاش کردن لذت میبرن

من تا حالا اونطور فکری نداشتم نمیدونستم ذهنش اینطوری هست عاشق ادم بی جا شدم

بلاکش کن بره رد کارش 

اینا کارشون اینه

امروز بلاکش کنی فردا می‌ره دنبال یه دختر ۱۶ ساله ساده دیگه

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا

جالبه که حتی اگر بهش اوکی بدی و باهاش رابطه داشته باشی بعد یه مدت میگه تو که راحت با من خوابیدی پس به درد من نمی‌خوری.اگر سالم و خانوم بودی که راحت پا نمی‌دادی‌..

در هر دو صورت قراره ولت کنه دیگه.پس روی حرف خودت بمون و تن نده

حـٰالِ مـَـن خــوب است... امـّا تــو بٰاور نَکـن...
خودتو بد بخت نکن  به درک که کات شه بهتر  رابطه ای که اینطوری باشه و پسره هدف داشته باشه ...

از این میترسم تو اینده برام مشکل ساز بشه بگن فلانی قبلا رل داشته🤦🏻‍♀️

2706