2752
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشونو از پوشک گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 93 پست
منم الان چن شبه موقع خوابم پوشکش نمیکنم قبل خواب ببرش دسشویی کامل جیش کنه

من قبل خواب میبرمش ولی چون اب زیاد میخوره بازم جیش میکنه 

میگن ب بچه زیاد اب نده این ضررش بیشتره ک بدنش اب نیاز داره ندم! ؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را...
چون روزو میگه مهم نیست شبا پوشکش میکنم ولی خب میخواستم ببینم راهکاری هست زودتر این اتفاق بیوفته یا ن ...

عزیزم راهش همونه که گفتم 

برادرزاده من از یک‌سالگی شب تا صبح خشک بود، دختر من هنوز که ۴ سال و ۴ ماهشه پوشکش خیسه شبها

به سیستم بدنش و خیلی چیزا ربط داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم الان چن شبه موقع خوابم پوشکش نمیکنم قبل خواب ببرش دسشویی کامل جیش کنه

بعد دسشویی همیشه دختر من دوباره آب میخاد تاصب دوباره جیشش میگیره

فک کن صب پاشی تشکا خیس باشن  

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
عزیزم راهش همونه که گفتم  برادرزاده من از یک‌سالگی شب تا صبح خشک بود، دختر من هنوز که ۴ سال و ...

درسته عزیزم بچه با بچه فرق میکنه

گناه داره بهش سخت نگیر هنوز زوده که بتونه شبا از خواب پاشه بره دستشویی،بزرگتر بشه یاد میگیره،قبل خوا ...

اره عجله ندارم فقط گفتم تجربه بقیه رو بدونم مسلط تر باشم

من قبل خواب میبرمش ولی چون اب زیاد میخوره بازم جیش میکنه  میگن ب بچه زیاد اب نده این ضررش بیشت ...

بده ولی خب قبل خواب یه کوچولو بخوره بسه به هرحال بدنش نیاز به آب داره

سعی کن پوشکش نکنی موقع خواب براش اگه میتونی زیر انداز بنداز ک اگه جیش کرد پتو و اینا خیس نشه

ببین وقتی به سن دوسال و نیم اینا میرسن خودشونم کلا بدشون میاد ک پوشک بشن پسر من در طول روز بدش میومد پوشک باشه

کاربر قدیمیم
بده ولی خب قبل خواب یه کوچولو بخوره بسه به هرحال بدنش نیاز به آب داره سعی کن پوشکش نکنی موقع خواب ب ...

اخه جیش کنه پهلوش اینا میچاعه خیلی هم غلط میزنه اینور اونور اصلا تو تختش نمیتونم بزارمش چون همش میخوره ب تختش زثرو زمینم پوشک نکنم کل اتاق جیشی میشه ولی مهمتر خودشه بچه خیس باشه از شب تا صبح مریض میشه

آفرین که حواست هست  کلا اذیت نشه و دعوا هم اصلا نکنی ی وقت که اضطراب نگیره  دمت گرم ماما ...

نه اصلا دلم نمیاد دعواش کنم خودشم دیدم یه موقع هایی چکه میکنه خجالت میکشه میگه مامان معذرت میخوام انقد دلم میسوزه 

بچه همینه دیگه اگه همه چیش مثل ما بود که بهش نمیگفتن بچه خدا هم‌ب بچه ها هم ب مامانا سلامتی بده اینا میگذره 

مرسی عزیز دلم🤍

آره خب اگه میتونی هر دوسه ساعت بیدارش کن ببرش دسشویی 

نمیاد گریع میکنه میچسبه بهم 

منم دیگه اذیتش نمیکنم گناه داره

2706