2733
2734
عنوان

چقد امشب دلگیره🖤🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 36 پست
از اینکه مورد ظلم قرار بگیری ولی ازت طلبکار باشن شوهرمو میگم عصبانی کردم منو چک روز پیش سیلی زد ولی ...

عزیزمممم 😭😭 چی بگم که ارومت کنه که اگه بلد بودم الان خودم حالم این نبود این حسی که دلت برای خودت بسوزه واقعا دردناکه🥀😭

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جانم💛غصه نخور... شبهایی که با گریه سپری میشه مثه روزهای بارونی میمونه با این تفاوت که فردایِ شبی که ...

ازت ممنونم انشالله بهترینا نصیب قلب مهربونت🧡🧡🫂

گاهـے بایــد خنــدید برَ غم هاے بـے پایان🖤🌧🥀           به امید روزی که با خوشحالی تاپیک بزنم و بگم بهش رسیدم .........🌙🖤🌧🤲💔💚. ❤❤                                       ایاک نعبد و ایاک نستعین❤                                       واسطه شو که بشه یاامام رضا شما رو به جوادتون🥺🙏❤     ۲/۳۱❤ ۲/۲۳❤ ۶/۱۷❤ ¥$🖇🧸
خدا نبخشه کسیو ک باعث  آبروی مردم میشه

واسه من که صاف صاف داره راه میره و روز به روز خوشبخت تر میشه 

ولی از ته دلم از خدا میخوام اونی که باعث حال بد الان تو شده تقاصشو پس بده اونم جلوی چشمات

منم امشب گیردلم یعنی دلگیرم 😶‍🌫️ بخت ما بعد عمری یکی اومد سراغمون همونم مینور از آب در اومد منم ک ...

عزیزم 🥺 انشالله که یه بخت خیلی خیلی خوب به همین زودی نصیبت بشه❤❤