2733
2734
عنوان

بنظرتون اعتماد کنم به این پسره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودش برعکس اینارو میگه  میگه کاری ام اهل ورزشم اهل سفرم تو جمع های خانوادگی پر انرژی ام😑  ...

اینکه خودت می‌تونی این به زبون بیاری که زمینه افسردگی رو داری، یعنی از اون مرحله بیرون اومدی و این خیلی خوبه

و من خودم نه این روابط تایید میکنم و نه رد

ولی اینو مطمئنم که در این روابط جنس مخالف ما، اکثریت و تعداد  بسیاااار زیادشون  هدف‌شون اینه دختر خانم خوووب که وابسته شد و با یه سری وعده‌های تو خالی و ادعاهای واهی که حالا میام خواستگاری و فردا میام، تازه بعضاً تا مرحله خواستگاری صوری هم میرن!!! که ما عاشق همیم و ما مال همیم پس چرا فقط از لحاظ حسی همدیگه رو سیر کنیم، باید از لحاظ ج ن س ی هم همدیگه رو اقناع کنیم.. بعدش هم که پسر به خواسته قبلی خودش رسید غیبش می‌زنه..

کلاااا در این نوع روابط هررررجایی هررر مرحله‌ای قبل از ازدواج خواسته‌اش به مسایل جنسی رسید بدون طرفت اشتباست.. 

متأسفانه انقدرررر سرگذشت‌های تلخ در این نوع روابط شنیدم و دیدم که مجال گفتن و تایپ کردن نیست...

وابستگی اعتیاد بی رحمی هست ازش دوری کن..

همه زندگی رو فلج می‌کنه 

هرروووز و هر ررر لحظه شادی و سرزندگی رو برای خودت و خانواده‌ات به ارمغان بیار

یه گلدون خوش نقش با گل زیبا بیار داخل اتاق‌ات باهاش حرف بزن و نوازشش کن بهش برس کنارت باشه صبح از اکسیژنش نفس عمییییق بکش و بگو خدایا شکرت که هوامو داری خدایا شکرت به‌خاطر داشته‌هام 

همین گل صد شرف داره به بعضی پسرهای دم دستی و هول

نمی‌گم هممممه‌شون بد هستن، ولی عمر ما کفاف اینو نمی‌ده که صرف آزمون و خطای این افراد کنیم، 

شما تازه بیست ساله هستی و مطمئن باش آدم درست در زمان درست پاشو می‌ذاره تو زندگیت نمی‌خواد دنبالش بگردی خودش میاد 

تو الان خودت رو از لحاظ‌های دیگه رشد و ارتقا بده تا از نیمه خودت جا نمونی، چون اون الان در حال ترقی و تلاش هست نه وقت گذرانی به بطالت و چت کردن

در کل سعی کن زیاد ذهن خودت درگیر حواشی نکن با روحیه و پرانرژی روی رشد و ترقی خودت تمرکز کن 

خواسته‌ها و اهداف بزرگ برای خودت داشته باش روح و توان تو قابلیت های بزرگی داره، خدای ما هم خیلی بزرگ و دست و دل بازه ازش آرزوهای  بزرگ بخواه

اینکه خودت می‌تونی این به زبون بیاری که زمینه افسردگی رو داری، یعنی از اون مرحله بیرون اومدی و این خ ...

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید و اینا رو نوشتین 

عالی بود 

خیلی سپاسگزارم ❤️ 

خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید و اینا رو نوشتین  عالی بود  خیلی سپاسگزارم ❤️

خواهش میکنم کاری نکردم، 

زندگی قشنگی‌های زیادی داره شاید کوچیک شایدم بزرگ دور دورها دنبالش نگرد همین نزدیکی‌هاست

امیدوارم بهترین‌ها در مسیرتون قرار بگیره