2752
2734
عنوان

تاپیک از کنج حموم بو جنازه میاد😂

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 30 پست
وای الان منم میخواستم تاپیک بزنم یه هفتس خونمون بوی شددددید فاضلاب میاد یعنی خفه شدیم چیکار کنم بوش ...

از فاضلاب هایی که استفاده نمیکنین به نایلون بزارین رو درپوش و ببندین تا بوش نیاد

حموم و دستشویی هم جرم گیر بریزین

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست

😂😂😂باز خوبه مثل یک اسی خوب گردن گرفتی خیلی از اسی ها تو فکر میزارن میرن

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره واقعا خودمم از کامنتا اونقدر ترسیدم نزدیک بود سکته کنم همه بعدش نفرینم کردن🙂😂

😂😂😂😂

در حال دانلود⏳......      دوس داشتی بیا اینجا👇                                                    https://abzarek.ir/service-p/msg/1846292

چجوری فک کردی بوی جنازس 🫤

اصلا مگه جنازه بو کردی ؟ 

بوی فاضلاب از ۱۰ متری معلومه فاضلابه

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
اینکارو انجام دادیم اما باز نمیدونم بو از کجاست حالت تهوع گرفتیم انقدر بوش شدیده

شايد مال ظرف شوییه 

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
یعنی از کجاش؟حس میکنم از لوله لباسشویه باید چیکار کنم از اول اومدیم اونجا بوی افتضاح میداد

باید لوله های فاضلاب ظرف شویی و دربیاری و بشوری و یه جور جرم گیر هست مخصوص بوعه از اونا بریزی

از کجا بگیرم اون جرم گیرو؟

فکر کنم همه فروشگاه ها داشته باشن اسمش یادم نیست فقط مواظب باش که سینک سیاه نشه و بگو واسه چی میخوای

2706