2752
2734
چی بگم منم بدم میومد اما بعضیا میگن بدم نیست... اگه دوتاشون مث خواهر با هم باشن و آقا هم سر زندگیش ب ...

چقدر کثیفه اون مردی که بخواد به زنش خیانت کنه . متاسفم برای نسل زن که زندگی هم دیگه رو به جهنم تبدیل می کنن . . ،😑   چندین مورد از فامیل های نزدیک مون رو دیدم که وقتی زن دوم گرفتن زندگی شون نابود شد .. شکستن دل یه خانم که زندگی شو با هزاران امید ساخته .پست ترین کاریه که نسل انسان می تونه انجام بده . اگه یه روزی شوهرم خدایی نکرده بخواد همچین کاری کنه .  به خدا قسم نمیزارم زنده بمونه 

خدارو دوس دارم خیلی❤️ اما به سبک خودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتی فکرشم نکن.‌ارامشی که داری همه چی می ارزه..من یه مدت تورابطه بودن ندونستم طرف متاهله بعدفهمیدم اشک تمساح ریخت که داشتیم جدامیشدیم خواستم بعدن بگم توروازدست ندم وازین حرفا..حتی زنشم باگریه اومدپیشم وگفت طلاق میگیرم من بزوربهش تحمیل شدم‌‌..ولی من باخودم فکرکردم آیااین زن بعدا اژدها نمیشه؟؟؟بعدیه مدت میگفت من شوهرمودوست دارم اون تورو واسه سرگرمی میخاد عصبیم میکرد منم گفتم ارزونی خودت.‌یه شوهرخیانتکارهمیشه خیانتکارمی مونه.واینکه لانه ای که روی ویرانه ای بنابشه دووم نداره

من کسی دیدم که همسر دوم داره یه مدت کارمند همسرم بود

به ظاهر خیلی خوب به نظر میرسیدن که باهام میسازن

اما مرده پیش شوهرم گفته بود پشیمونه

چون هر کاری واسه اون یکی کنه عینا باید برای اونم انجام بده

مثلا اگه اون فرش خرید اون یکی هم همون مدل رو میخواد اگه بچه ی اون یکی فلان چیز رو خواست باید برای اونم حتما بگیره

خیلی درگیر جزییات شده

و واقعا زنا هم ساختشون مردشون رو با کس دیگه ای قسمت کنن

مگه یه عده ی خاصی که چند زنی براشون عادی و جز فرهنگشونه

چی بگم منم بدم میومد اما بعضیا میگن بدم نیست... اگه دوتاشون مث خواهر با هم باشن و آقا هم سر زندگیش ب ...

وا استارتر این چه استدلالیه!مگه قراره همه مردا هول باشن.هیچوقت هوو مثل خواهر نمیشه.مگه میشه اصلا.هیچ زنی حاضر نمیشه کسی که دوسش داره رو با کسی تقسیم کنه.مگه ادم عقلش کمه بره زن دوم بشه.با عشق با علاقه با یه نفر ازدواج میکنه که از اول تا اخر مال هم باشن.تازه اون مردی که زن دوم میگیره هم مطمئن باش غیر از اون دوتا زن خودش باز هرز میپره.

عموی من زن دوم گرفت 

زن اولش چند تا دختر دنیا آورده بود

زن دوم رو برای پسر دار شدن گرفت

زن دوم دختر و پسر دنیا آورد

ولی عموی من با زن اولش خوب بود با دومی خیلی بد

کاش فقط با زن دومش بدرفتاری بود

دختر و پسرش هم از دست پدر عاصی بودن 

چون باهاشون بدرفتاری میکرد