2733
2734
اره راستی مادرشوهرم وقتی شوهرم گوشش درد میکرد یه پیاز کوچیک رو روی گاز کباب کرد و بعد قلب پیاز رو در ...

بزار انجامش بدم اونقد درد میکنه هر کاری بگید میکنم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چجور میتونی تحمل کنی؟؟؟

اوایل حوله گرم‌ میکردم رو بخاری و میذاشتم‌روی گوشم دردش کم‌میشد.بخاری که جمع شد تنبلیم اومد حوله گرم کنم🫤

بعد رفتم دکتر دارو داد و کامل خوب نشد.دیگه دو هفته پیش از درد تا ۵ صبح بیدار بودم.رفتم‌متخصص گوش و حلق و بینی.الآن بهترم.

ولی دردش قطع نشده

اوایل حوله گرم‌ میکردم رو بخاری و میذاشتم‌روی گوشم دردش کم‌میشد.بخاری که جمع شد تنبلیم اومد حوله گرم ...

منم بعد حموم با سشوار خشک کردم دردش کمی بهتر شد

فک کنم حوله گرم بذاری بهتره.درکت میکنم.همین الآنم گوشم داره تیر میکشه😑

انشالله زود خوب بشی عزیزم 

خدارو شکر بخاری روشنه 

تبریز تا وسط خرداد بخاری برپاست داریم هنوز

انشالله زود خوب بشی عزیزم  خدارو شکر بخاری روشنه  تبریز تا وسط خرداد بخاری برپاست داریم ...

عه تبریزی هستین؟منم اصالتا تبریزیم

مرسی عزیزم.ان شاءالله شمام‌زودتر خوب بشی.درد گوش من بعد از انفولانزا شروع شد.سینوسامم درد میکنه

عه تبریزی هستین؟منم اصالتا تبریزیم مرسی عزیزم.ان شاءالله شمام‌زودتر خوب بشی.درد گوش من بعد از انفول ...

خوش حال شدم از آشنایی 🫠شاید دلیل گوش منم همین باشه چون فروردین بد جوری مریض شدم

خوش حال شدم از آشنایی 🫠شاید دلیل گوش منم همین باشه چون فروردین بد جوری مریض شدم

منم همینطور☺️

آره عوارض همونه.مریضی من خیلی سنگین بود.

توی این ۳۶ سال عمرم همچین سوزش و درد گلو و گوش دردی نداشتم.بدن دردشم بد بود

منم همینطور☺️ آره عوارض همونه.مریضی من خیلی سنگین بود. توی این ۳۶ سال عمرم همچین سوزش و درد گلو و ...

وای دقیقا منم همین مدل بودم 

بااون وضع من روزه میگرفتم 🥴

بدنم خیلی ضعیف‌شده بود

خدا اون روزارو برا هیچکس نیاره

وای دقیقا منم همین مدل بودم  بااون وضع من روزه میگرفتم 🥴 بدنم خیلی ضعیف‌شده بود خدا اون روز ...

آخ آخ نه بابا من غذا هم‌نمیتونستم بخورم.یهو ۳ کیلو کم کردم.

حالا هم از اون موقع درد گوش ولم نمیکنه.

راستی دکتر به من گفت گوشتو گرم نگه دار.با موی خیس بیرون نرو.نذار باد بره تو گوشت.گفت گوش میانیت قرمزه.گوش میانی زود بیمار میشه و دیر خوب میشه.

آخ آخ نه بابا من غذا هم‌نمیتونستم بخورم.یهو ۳ کیلو کم کردم. حالا هم از اون موقع درد گوش ولم نمیکنه. ...

گوش منم خیلی خشک هست 

یه بار دکتر گفت ماهی یه بار گوش پاک کن بزن به روغن زیتون یا آب مقطر باهاش گوشت تمیز کن 

فقط گوش راستم این مشکل داره

2706