2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته اینجا کسی همونمیشناسه ولی بازم دلیل نمیشه از اعتماد اطرافیانم سواستفاده کنم و رازشونو حتی به ک ...

بله اینم درسته 

بیشتر منظورم چیزای که دیدین و تعجب اوره 

میشه برام یه صلوات بفرستین ممنون ❤️🌹
من چقدر پاکم چرا هیچ رازی ندارم من رفتم برای پیامبری ثبت نام کنم اینجا دارم حیف میشم😐🖐🏻 ...

همین که اسمت افعی تهرانه معلومه چقد پاکی 😂😂

چندتا چله برداشتم و به هر نذز و نیاز و ذکری رو آوردم که برای زندگی نرم خونه مادرشوهرم

دعا کنین نتیجه بده 🥹

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
چندتا چله برداشتم و به هر نذز و نیاز و ذکری رو آوردم که برای زندگی نرم خونه مادرشوهرم دعا کنین نتیج ...

انشالله 

با سیاست برو جلو 

انشالله  با سیاست برو جلو

سعی میکنم ولی باز شکست میخورم چون مادرشوهرم سیاست باز قهاریه 

خدایا حالا که بابامو که مثل کوه پشتم بود رو بردی پیش خودت ، خودت هوامو داشته باش💔🥹⛰️
2706