2733
2734

جفتش بنظرم 

نمیدونم چیشده که امضام پاک شده🤔      پس دوباره میذارم..   امروز جمعه ۱۱/۳/۱۴۰۳ بازم از نی نی سایتی های عزیز میخوام برای رسیدن به عشقم و خوشبختیمون دعا کنن ..زیاد خوندم که میگن دعای نی نی سایتی ها در حق آدم قبول میشه .با دل های پاکتون لطفا واسم دعا کنید .ممنون ❣🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کسی که دوستم داشت رو دوستش داشتم و ۱۸ ساله با همیم♥️♥️

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

حقیقتا هردوتارو تجربه کردم 

نه کسی که دوستم داشت رو تونستم حسی بهش داشته باشم و کنارش حالم خوب باشه 

نه کسی که دوستش داشتم هیچ وقت حس عمیقی به من پیدا کرد . هنوزم دوستش دارم 💔

اما کسی که دوستش داری و دوستت داره خوبه ، بدون هم نمیشه .....کاش میشد 

من برای این زمین ، در بهشت هم خواهم گریست ...
ولی حاضری که همچین چیزی به طرف مقابلت تحمیل کنی که یه عشق یه طرفه داشته باشه ؟

نه چون اگه بهم محبت بده عاشقش میشم و براش میمیرم 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
کسی که دوسش دارم چون نمی تونم با کسی که بهش حسی ندارم زندگی کنم و آدمی هم نیستم که بگم رفته رفته عل ...

با کسی که از اول عشقی در میون نبوده، به مرور بهش یه نوع وابستگی بوجود میاد ولی عشق هرگز...