2733
2734
عنوان

کسی پسرش اینجوری بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 19 پست
عزیزم واسه ی بچه بیست ماهه چهار کلمه کمه از الان پیگیر باش یه وقت تأخیر گفتار نداشته باشه 

چکار میتونم کنم

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 
چند سالشه ؟؟ارتباط چشمی باهات برقرار میکنه؟؟

اره ارتباط چشمی داره

مادرم جای خالیت همیشه همراه من است بعد از تو خندیدن سخت که نه غیر ممکن شد کاش بودی تا دستانت را میگرفتم و دیگر رها نمی کردم دلم برایت تنگ است االهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چکار میتونم کنم

تو گوگل بزن ببین رشد گفتاریش خوبه یا نه 

بعدشم خیلی باهاش حرف بزن در قالب بازی سعی کن کلمات و بهش یاد بدی و از کلمات راحت شروع کن 

خدایا مسافرمو به خودت می‌سپارم لطفا برای سلامتیش صلوات بفرستین🙏🙏🙏
یعنی وقتی باهاش بازی میکنی یا صحبت میکنی به چشمات نگاه میکنه؟

اره خدارو شکر 

حتی وقتی toصداش میکنم جواب میده و میگه هیم