2752
2734
عنوان

خط c کمرنگ

167 بازدید | 16 پست

دوستان من زدم بعد دو دقیقه سی پر رنگ شد با یکم حاله ولی خیلی کمرنگ و نصف بعنی خرابه یا منفی؟؟

تعداد رای : 9
نظرسنجی
بله منفی1
4
44%
خیر خراب
5
55%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط📸

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
عکس بفرس عزیزم، منم امشب زدم مثبت شد

به سلامتی😍مبارکاااااا،چندوقت اقدام بودی؟

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
وای مبارکه 😍😍😍انشالله به سلامتی بغل بگیریش برای منم دعاکن عزیزم

ممنون عزیزم، مال من ناخواسته اس ولی دیگه چاره ای ندارم فردا میرم آزمایش مطمعن شم،

انشاالله به همین زودی باردار بشی گلم

به سلامتی😍مبارکاااااا،چندوقت اقدام بودی؟

فدات عزیزم،

کاملا ناخواسته بود، فقط یه بار رابطه بدون پیشگیری داشتیم که شوهرم گفت با یه بار که بارداری نمیشه،

خیلی برنامه داشتم برا خودم ولی امشب فهمیدم همش کنسله

2706