2733
2734
عنوان

بارداری و مصیبت هاش

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرم یه بشقاب پر کرد داد  تو‌یه ساختمونیم گفت تو که غذا مونده برات خوب نیس داد مادرش هرچی بو ...

🙄🙄

عجب 

ميخواستي بگي براي من خوب نيست براي دخترم ك هست 

حالا ك ديگه گذشته عزيزم 

اين حرفا مهم نيست 

از اين ب بعد بيشتر بفكر خودت باش خوشگلم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
🙄🙄 عجب  ميخواستي بگي براي من خوب نيست براي دخترم ك هست  حالا ك ديگه گذشته عزيزم&nb ...

افسردگی گرفتم افکار خودکشی دارم

البته از بعد زایمان اولم افسردگیم کامل خوب نشد

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افسردگی گرفتم افکار خودکشی دارم البته از بعد زایمان اولم افسردگیم کامل خوب نشد

خدا رو شكر كن بابت نعمت بزرگي ك بهت داده براي بار دوم مادر شدي

فكراي بيهوده و باطل دور بريز 

چ كسايي ك حسرت ي بچه دارن عزيزم 

سخته اما اين روزام ميگذره و همين بچه ها در اينده هواتونو خواهند داشت 

بيشتر ب چيزاي مثبت فكر كن 

منفي بافي هميشه هست ادمو از پا درمياره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا ب من نظر كرد انچه ك آروزم بود بهم داد🕊✨اميدوارم روزي برسه ك دامن همه منتظران رو سبز كنه🌈✨خدايا ممنونم ك منو شامل لطفت قرار دادي🙏🥺
منه بدبخت که  به دنیا میاد بچه م تازه وارد کلاس اول میشه

بچه های شما اختلاف سنیشون بهتره.ولی من خیلی از کلاس اول ترسونده بودن.رو همین حساب یجوری اقدام کردم بعد از کلاس اولش دنیا بیاد.مبگذره اینروزا

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو شكر كن بابت نعمت بزرگي ك بهت داده براي بار دوم مادر شدي فكراي بيهوده و باطل دور بريز  ...

باشه عزیزم

حق با شماس

ممنون از حرفای خوبت😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه های شما اختلاف سنیشون بهتره.ولی من خیلی از کلاس اول ترسونده بودن.رو همین حساب یجوری اقدام کردم ب ...

😢 میگذره اما به سختی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افسردگی گرفتم افکار خودکشی دارم البته از بعد زایمان اولم افسردگیم کامل خوب نشد

هرموناتم بالا پایین.میفهمم قشنگ

من صب کوه ظرفشویی که میشستم یاد چهار ماهگی دخترم افتادم که واکسنشو زدم رفتم خونه مامانم شبو موندم،فرداش خودم تب و سردرد شدید گرفتم.به مامانم گفتم میگف تو تلقین میکنی هیچی نیس.زنگ زدم شوهرم به زور اومد منو برد دکتر،دکتره گف سینوسات عفونت کرده سرم بزن.تموم مدت که سرم تو دستم بود شوهرم بالاسری داشت درمورد خانوادم سرکوفتم میزد.برگشتم خونه دیدم چون بچه کولیک داشته ک گریه کرده همه باهام یجوری برخورد میکنن که جمع کن برو دنبال کارت!

هربار که اون خاطره یادم میاد قلبم از تنهایی خودن هزار تیکه میشه...

سر ظرفا کلب گریه کردمو خالی شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرموناتم بالا پایین.میفهمم قشنگ من صب کوه ظرفشویی که میشستم یاد چهار ماهگی دخترم افتادم که واکسنشو ...

میفهممت 

ترس داری اون روزات تکرار بشه

این سری کوه تجربه هستی

خدا انسان محتاج هیچکسی نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میفهممت  ترس داری اون روزات تکرار بشه این سری کوه تجربه هستی خدا انسان محتاج هیچکسی نکنه

باورت میشه دیگه نمیترسم؟فقط جای زخمش یوقتایی سرباز میکنه

صب هی از خودم می‌پرسیدم چرا اونقد بی عرضه بودی؟!چرا بچتو نزدی بغلت بری یجا که دست هیچکی بهت نرسه؟چرا اشک ریختیو طاقت آوردی...اینا برام عجیبن.نباید به کسی اجازه میدادم اذیتم کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 باورت میشه دیگه نمیترسم؟فقط جای زخمش یوقتایی سرباز میکنه صب هی از خودم می‌پرسیدم چرا اونقد بی ...

منم به سوهرم گفتم این سری هم پر تجربه شدم هم ترسم ریخته هم وقیح تر و رک و راست تر شدم

کسی بخواد رو اعصابم بره کمک نکرد نکرد آزار نیش زبون بزنه میشورمش میذارمش کنار

تجربه اول خیلی مظلوم بودیم😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم به سوهرم گفتم این سری هم پر تجربه شدم هم ترسم ریخته هم وقیح تر و رک و راست تر شدم کسی بخواد رو ...

آفرین

شیرزن باش بخاطر بچه هات

1
5
10
15
20
25
30
35
40