2733
2734
عنوان

آهای ۳۰ ساله ها شمام مث من باورتون نمیشه ۳۰ سال تموم شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 52 پست
شما آزمون استخدامی شرکت کرده بودی درسته

جمعه ست آزمونم 

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ۲۱سالمه یه ماه دیگ میشم ۲۲ خس پیری وحشت ناک بهم دست داده اصلا باورم نمیش ک قراره منم پیربشم 

۲۰ تا ۳۰ اوج جوونیه لذذت ببر از تک تک لحظاتت و تصمیمای خوب بگیر خیلی زود میگذره این دهه

جمعه ست آزمونم 

منم جمعه آزمون دارم

باز شما از من پنج سال کوچکتری

از استرس خوابم نمیبره 

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 

اره وقتی میرسی به ۳۰ احساس میکنی نصف عمرت رفته و دیگه وقت زیادی نداری 

هیچ کاری نکردی تو این ۳۰ سال و  وقت به هدر رفتع نه کار مفیدی ن درامدی نه تفریحی نه دوستان و‌گشت و گذاری که حالت و خوب کنه بعد ی حس درموندگی وافسردگی تا چن وقت 

البته برامن که اینطور بود تولد۳۰ سالگی تا ی هفته گریه میکردم

منم جمعه آزمون دارم باز شما از من پنج سال کوچکتری از استرس خوابم نمیبره 

وای خداروشکر یکی پیداشد. بام حرف بزنه   خیلی خالم بده  اصلا گیج شدم 

♥لطفادعاکنیدامسال اول مهرمعلم شده باشم ان شا الله خیلی محتاج دعاتونم اجرتون باخدا وسیدالشهدا♥  دخیلک یا عباس   یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع)‌‌♥السلام علَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهراصل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥
وای خداروشکر یکی پیداشد. بام حرف بزنه   خیلی خالم بده    اصلا گیج شدم

چه رشته ای کدوم شهری

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
خوش ب حالت من حس میکنم دیگ دیره واسه هدف داشتن و رسیدن

نه بابا چه دیری

چه رشته ای کدوم شهری

بیاخصوصی 

2706