2752
2734
عنوان

راهنمای:خاستگارم میگه خونه پیش مامانم باشه قبول کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه قبول نکن من قبول کردم ۱۶ساله رنگ ارامش ندیدم

واقعا؟ خاستگارم تک فرزنده میگه مامانم خیلب مهربونه میشی دخترش و .... وسوسم کرد گفت مگه تو خونه ی لوکس نمیخوای؟ من تا ابد نمیتونم منقطه ی یک تهران خونه بگیرم اگه خونه بخرم جای متوسطه تهرانه خودت بدون 

واقعا؟ خاستگارم تک فرزنده میگه مامانم خیلب مهربونه میشی دخترش و .... وسوسم کرد گفت مگه تو خونه ی لوک ...

مهربونترین ادم هم باشه وقت و بی وقت میادخونتون بخای بیرون بری باید ببریش در جریان کارهاته خیلی همینا سخته چون هرروزه تکرار میشه مستقل بودن یه چیز دیگه اس

اینجا خیلی ها حاضرند برن توی کانکس زندگی کنند ولی نرن پیش مادرشوهر چون حتی اگر خیلی هم خوب باشه ناخودآگاه یک مسائلی پیش میاد که حریم افراد شکسته میشه یا باعث ناراحتی میشه . شما هم فعلا اول زندگی جای متوسط و خونه کوچک بشینید خدا بخواد هم خونه بزرگ می خرید هم میرید محله های خوب .