2733
2734

رابطتون رابطه معمولی باشه صمیمی نباشین که بسه گفت شوخیه

یه لباس جدید تنش ببینین بگین لباست خیلی قشنگه مبارکت باشه اونم برگرده بگه اره قشنگه

خواستی جایی کلاس بذاری بیا بگیر بپوشش!!!! پشمام ریخت از بیشعوریش چیزی نتونستم بگم

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگرم ازت بزرگتره باید میگفتی برای سن شما قشنگه 😂

اره بزرگتره

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤
چیز خاصی نگفته ناراحت بشم منم در جوابش همینی که گفتم میگم 

خیلی حرف زشتیه

مگه من بی کلاسم؟

من هیچ واکنشی به شوخی میگیرم حرفشو  تاحالا زیاد از اینجور حرفا به عنوان شوخی زدیم چه با خواهرش ...

این کلا خود بزرگ پنداره اعتماد به نفس کاذب داره

شوخی نبودحرفش

خیلی حرف زشتیه مگه من بی کلاسم؟

نگفته شما بی کلاسی گفته کلاس بزاری چون لباسشو قشنگ می‌دونه 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....